Za nami X spotkanie Klubu Biznesu JAcademy

  • 13.12.2017, 14:50 (aktualizacja 13.12.2017, 15:33)
  • KB
Za nami X spotkanie Klubu Biznesu JAcademy KB X spotkanie Klubu Biznesu JAcademy
Rozmów oraz partnerskiej atmosfery i tym razem nie brakowało. W Hotelu & Restauracji Wodnik odbyło się okrągłe, bo dziesiąte spotkanie Klubu Biznesu. Śniadania z miesiąca na miesiąc przyciągają coraz więcej zainteresowanych.

O spotkaniach Klubu Biznesu pisaliśmy już niejednokrotnie. Dlatego też więcej na ten temat znajdziecie TU. Zachęcamy również do odwiedzin profilu klubu w portalu społecznościowym Facebook, Znajdziecie tam dokładnie informacje o tym, czym obecnie zajmuje się ta organizacja oraz, jakie są jej dalsze plany. 

13 grudnia w poczet klubu przyjęte zostały kolejne dwie firmy tj.: Salon Balma oraz Grupa Brokerska ODYS.

Warto wiedzieć, że Klub Biznesu to organizacja non-profit, która powstała z pasji, a także chęci pomocy młodym uzdolnionym - myślącym o karierze piłkarskiej. 

Pomysłodawcy postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego też zachęcamy do odwiedzin strony JAcademy, na której znajdziecie wszelkie informacje. 

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe