Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk w bydgoskim Empiku

  • 26.10.2017, 11:18
  • KB
Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk w bydgoskim Empiku Materiały prasowe
„Słodkiego miłego życia” i „Nasze randez vous” to piosenki, które zna każdy. Ale już nie każdy wie dlaczego wykonujący je zespół Kombi, gwiazda lat 80., nazywa się obecnie Kombii. Już 4 listopada w salonie Empik Focus Mall w Bydgoszczy członkowie formacji – Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk – spotkają się z fanami, żeby opowiedzieć o faktach i wydarzeniach opisanych w autobiografii „Królowie Życia” (Edipresse Książki).

Książka autorstwa Skawińskiego i Tkaczyka, legend polskiej sceny muzycznej, opowiada o 40-letniej przyjaźni, początkach kariery oraz o sukcesach i porażkach, które dawały siłę napędową ich twórczości. Artyści – na 200 stronach wspólnej autobiografii – wspominają momenty przełomowe w muzycznym i prywatnym życiu.

Z humorem i dystansem piszą o tym, co zadecydowało o tym na jakim etapie kariery aktualnie się znajdują. Podczas spotkania muzycy przybliżą publiczności dzieje polskiej muzyki rozrywkowej, w których przez ponad trzy dekady swojej działalności wyraźnie zaznaczyli swój ślad.

Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk – polscy muzycy, kompozytorzy i autorzy tekstów. Współtworzyli takie zespoły, jak Kombi, O.N.A i Skaawalker, obecnie stoją na czele formacji Kombii.

4 listopada, godz. 15:00

Empik Focus Mall

ul. Jagiellońska 41, Bydgoszcz

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe