Pomóż zwierzętom z ZOO w Myślęcinku! Włącz się do akcji zbierania żołędzi

  • 28.09.2017, 08:32 (aktualizacja 28.09.2017, 08:45)
  • KB
Pomóż zwierzętom z ZOO w Myślęcinku! Włącz się do akcji zbierania żołędzi Myślęcinek
Bydgoski Ogród Zoologiczny ogłasza akcję "Zbieramy żołędzie dla zwierząt" za rozpoczętą. Zapraszamy grupy przedszkolne oraz uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także osoby indywidualne do udziału w zbieraniu żołędzi dla zwierząt.

Żołędzie to wielki przysmak jeleni, danieli, dzików czy łosi, dlatego chętnie przyjmiemy wszystkie zebrane żołędzie.

Co należy zrobić:

  1. osoby indywidualne: Wystarczy przynieść do ZOO przynajmniej 1 kg. żołędzi (w przeliczeniu na osobę) i dostarczyć do portierni ogrodu zoologicznego. Następnie u portiera ZOO pobrać kupon konkursowy i wrzucić go do wystawionego pojemnika. Akcja potrwa do 10 listopada 2017r. Na zakończenie rozlosowane zostaną nagrody w postaci biletów wstępu do ZOO i książek.
  2. szkoły i przedszkola: Żołędzie można dostarczać do pawilonu Akwarium Terrarium w bydgoskim zoo od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Dla dwóch klas, które dostarczą największą ilość żołędzi (w przeliczeniu na jedną osobę), przewidziane są nagrody: zwiedzanie bydgoskiego zoo z przewodnikiem (bezpłatne), zwiedzanie z przewodnikiem myślęcińskiego parku dinozaurów – Zaginionego Świata, świata gigantycznych owadów (bezpłatne).

  3. Zakończenie akcji - 10 listopad 2017 r.. Nagrody będą mogły zostać zrealizowane do 15 maja 2018 r. po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wycieczki z organizatorem akcji (wycieczki zostaną dopasowane do obowiązujących godzin pracy powyższych atrakcji).

Ogłoszenie wyników nastąpi 30 listopada 2017r. poprzez stronę internetową: zoo. bydgoszcz.com oraz myslecinek.pl

Przypominamy, że zbieramy żołędzie!!! Kasztany i spleśniałe żołędzie nie będą przyjmowane!!!

Czas.... Start!

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe