Bydgoszczanie pożegnali lato w Myślęcinku

  • 03.09.2017, 20:41 (aktualizacja 03.09.2017, 20:47)
  • KB
Bydgoszczanie pożegnali lato w Myślęcinku KB
Tegoroczne myślęcińskie Pożegnanie Lata połączyło siły z Babim Latem, dlatego też zagrały dwie gwiazdy: Sound`n`Grace i Margaret. Oprócz tego pojawiło się kilka zespołów lokalnych.

Impreza odbyła się 3 września na polanie Różopole w Myślęcinku. Oprócz koncertów wydarzeniu towarzyszyło sporo innych atrakcji.

Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA” zaprosił małych i dużych do wspólnej zabawy z chustą Klanza oraz gier i zabaw ruchowych, a także umożliwił dzieciom pomalowanie twarzy.

Czekał też kącik małej twórczości i punkt informacyjno-konsultacyjny. Akademia Wynalazców przekonała, że nie warto bać się fizyki i chemii.

Instruktorzy w formie zabawy zainteresowali tymi dziedzinami nauki. Pokazali również, jak zajęcia z robotami rozwijają kreatywność, wyobraźnię przestrzenną oraz umiejętności manualne.

Tradycyjnie już Babie Lato to Festiwal Aktywności Kobiet, który także teraz przygotowany był w taki sposób, by spośród wielu aktywności i przyjemności każda z pań mogła wybrać coś dla siebie.

Na dobry początek na scenie wystąpił energetyczny Jurek Paterski C.Club z Zespołem, a potem Sound`n`Grace. Na sam koniec zaśpiewała Margaret.

 

KB

Zdjęcia (60)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe