Inauguracja koncertów "Rzeka Muzyki"

  • 30.06.2017, 18:13 (aktualizacja 30.06.2017, 18:39)
  • KB
Inauguracja koncertów "Rzeka Muzyki" archiwum
Już w najbliższą niedzielę (2 lipca) odbędzie się pierwszy z popularnych już koncertów pod chmurą w Bydgoszczy. "Rzeka Muzyki" startuje o godz. 19.00 na scenie przy Operze Nova.

Kogo zobaczymy na scenie?

MARCIN WYROSTEK – „Platynowy akordeon” 2.07.2017

Koncert, w którym akordeon zagra „pierwsze skrzypce”, porwie zarówno młodsze jak i starsze pokolenie. A to wszystko popłynie spod palców  mistrza instrumentu Marcina Wyrostka, zwycięzcy drugiej edycji programu Mam Talent, wykładowcy Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, członka Amerykańskiego Stowarzyszenia Akordeonistów.

Zespół

            "Projekt Corazon powstał w wyniku naszej fascynacji muzyką latynoamerykańską, która zainspirowała nas do tworzenia muzyki we własnych aranżacjach: jazzowych, klasycznych, musicalowych i klubowych. " M. Wyrostek

Muzycy wykonują autorskie utwory i aranżacje inspirowane muzyką argentyńską, bałkańską i latynoamerykańską. Można w nich znaleźć wpływy etno-folku, klasyki i jazzu.

Marcin Wyrostek podczas koncertu „RZEKA MUZYKI” zagra utwory z ostatniej płyty, a także - jak zapowiedział - nowe, niepublikowane, które pojawią się na nowej jesiennej płycie. Powstałe utwory są z założenia wielobarwne  -  "czarodziejskie". W grudniu 2016 roku poprzednia płyta zdobyła status "PLATYNY".

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe