Przyrodnicza zabawa dla dzieci w Myślęcinku

  • 01.06.2017, 12:46
  • KB
Przyrodnicza zabawa dla dzieci w Myślęcinku LPKiW
Zabawa z nagrodami która odbywa się pod hasłem przewodnim "Poznaj myślęcińską przyrodę". Polega ona na tym, aby odwiedzić wyznaczone miejsca w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku kierując się wskazówkami zawartymi w specjalnej karcie zabawy. Czas na wykonanie wszystkich zadań jest długi, bowiem kartę zabawy należy dostarczyć do 15 października 2017r.

Celem gry jest zwrócenie uwagi na walory przyrodnicze Myślęcinka. Mamy nadzieję, że podczas spacerów odkryjecie Państwo  nie tylko te rośliny i zwierzęta, których dotyczy zabawa, ale zachwyci Was cała różnorodność biologiczna Leśnego Parku.

Kartę zabawy można pobrać w  kasie ZOO oraz kasie Parku Rozrywki. Zaznaczamy, iż ich LICZBA jest OGRANICZONA! Gra ma charakter indywidualny, przy czym można w niej uczestniczyć rodzinnie. W tym przypadku każdy z uczestników wypełnia swoją kartę zabawy (Uwaga! Jednej osobie przysługuje jedna karta zabawy). 

Mamy nadzieję, że czas spędzony w Myślęcinku, poświęcony na wypełnieniu karty zabawy będzie czasem pełnych odkryć tajemnic przyrody, nawet tych nie wspomnianych w grze. Tym bardziej, że poznawać walory przyrodnicze Myślęcinka można indywidualnie i rodzinnie przez całe lato.

Życzymy przyjemnych wrażeń.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zabawy.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe