Od środy remont ul. Fordońskiej

  • 08.05.2017, 13:54 (aktualizacja 08.05.2017, 18:42)
  • KB
Od środy remont ul. Fordońskiej KWP Bydgoszcz (archiwum)
Na 10 maja (środa) Zarząd Dróg Miejskich i komunikacji Publicznej w Bydgoszczy zaplanował przekazanie wykonawcy do remontu ulic z pierwszego dużego pakietu naprawczego nawierzchni jezdni.

Prace rozpoczną się od naprawy nawierzchni ulicy Fordońskiej. Remontowane będą dwa odcinki ulicy. Pierwszy od ulicy Oksywskiej do Zakładu TF Kable. Drugi odcinek od ulicy Magazynowej do wjazdu do Zakładów Zbożowych.

Zasadnicze prace w celu zminimalizowania utrudnień w ruchu będą prowadzone w późnych godzinach popołudniowych oraz wieczorami. Wymiana krawężników, polegająca na zdemontowaniu starych i ustawieniu nowych będzie prowadzona w ciągu dnia.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe