Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Artykuły

Przy Hali Łuczniczka wykonasz bezpłatnie mammografię
Przy Hali Łuczniczka wykonasz bezpłatnie mammografię

Niespełna 40% uprawionych Polek zgłosiło się do tej pory na badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

16.10.2017 14:29    1
Stary Fordon wybierze Radę Osiedla
Stary Fordon wybierze Radę Osiedla

Urząd Miasta informuje, że Wybory Rady Osiedla Stary Fordon odbędą się w najbliższą środę (18 października).

16.10.2017 13:48    1
Sportowa niedziela. Przed nami 5. Półmaraton Bydgoski
Sportowa niedziela. Przed nami 5. Półmaraton Bydgoski

W niedzielę 22 października kilkuset biegaczy weźmie udział w 5. Półmaratonie Bydgoskim.

16.10.2017 12:28    1
Światłownia świętuje swoje pięciolecie
Światłownia świętuje swoje pięciolecie

Otwarta Przestrzeń Światłownia przy ul. Św. Trójcy istnieje już od pięciu lat. Przez ten okres wpisała już na dobre w artystyczną mapę Bydgoszczy. Z okazji swojego jubileuszu już w najbliższy weekend (20-22.10.2017) warto wybrać się do tego miejsca na specjalne koncerty.

16.10.2017 11:56    1
Zobacz muzykę, posłuchaj filmu. FONOMO Music & Film Festival 2017
Zobacz muzykę, posłuchaj filmu. FONOMO Music & Film Festival 2017

Festiwal poświęcony filmom i muzyce rozpocznie się 19 października. W ramach tego wydarzenia odbędą się pokazy filmowe, będzie też można posłuchać dobrej muzyki. Zapoznajcie się z programem:

13.10.2017 15:55
Rozpoczyna się akcja ekologiczna wspierająca czystość powietrza
Rozpoczyna się akcja ekologiczna wspierająca czystość powietrza

Bydgoszcz startuje z kampanią mającą na celu ukazanie korzyści wynikających z dbałości o jakość powietrza w mieście i eliminacji niskiej emisji. Bydgoszczanie będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych warsztatach, happeningach i akcjach informacyjnych.

13.10.2017 13:58
Seniorzy zainaugurują kolejny rok akademicki w Filharmonii Pomorskiej
Seniorzy zainaugurują kolejny rok akademicki w Filharmonii Pomorskiej

Już w sobotę 14 października w Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego ponad 800 Seniorów z Bydgoszczy i okolic będzie uroczyście obchodzić inaugurację nowego roku akademickiego Akademii Sztuk Wszelakich (Humanistyczny Uniwersytet Każdego Wieku) i Kujawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku działających w Pracowni Integracji Międzypokoleniowej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.

13.10.2017 13:20    1
Czym jest ekofilozofia, dowiesz się podczas MÓZG Festivalu!
Czym jest ekofilozofia, dowiesz się podczas MÓZG Festivalu!

Trwa trzynasta edycja MÓZG Festivalu w Bydgoszczy. Już w poniedziałek (16.10) drugą część kursu nt. filozofii dla ekodebiutantów poprowadzi prof. dr hab. Andrzej Papuziński oraz prof. dr hab. Włodzimierz Tyburski.

13.10.2017 12:46    1
 Jak będzie wyglądała organizacja ruchu przy cmentarzach w dniu Wszystkich Świętych?
Jak będzie wyglądała organizacja ruchu przy cmentarzach w dniu Wszystkich Świętych?

ZDMiKP przypomina o darmowej komunikacji miejskiej w dniu Wszystkich Świętych. Warto też zapoznać się z wprowadzoną organizacją ruchu przy bydgoskich cmentarzach.

13.10.2017 12:22    3    1
ZUS wyplacił pierwsze emerytury w kujawsko-pomorskim
ZUS wyplacił pierwsze emerytury w kujawsko-pomorskim

Od 1 października weszły w życie przepisy obniżające wiek emerytalny z 67 lat do 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Wnioski można składać na 30 dni przed osiągnięciem uprawnień. Pierwsze decyzje przyznające emeryturę w obniżonym wieku zostały już wydane.

12.10.2017 13:56    1
bezchmurnie

Temperatura: 16°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

Komentarze
Autor komentarza: MarkTreść komentarza: Pań popierał publicznie-w swoich tekstach tych którzy teraz chcą zabić poolskie mediaData dodania komentarza: 06.07.2024, 20:21Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: My pracownice Cafe Primo murem stoimy za szefem. Gwarantujemy,że jakość sprzedawanych przez nas lodów jest na najwyższym poziomie. Wiemy z jaką pasją i zaangażowaniem szef wykonuje swoją pracę ile serca i energii w to wkłada. Zapraszamy wszystkich świadomych konsumentów na pyszne lody i kawkę.Data dodania komentarza: 06.07.2024, 15:26Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: JanuszTreść komentarza: Z takiej pracowniczki pracodawca może być dumny !Data dodania komentarza: 06.07.2024, 00:50Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: Pracuję w Cafe Primo już kilka lat. Pan Roman jest przede wszystkim człowiekiem, który robi to co kocha i robi to dla LUDZI, którzy przychodzą do Niego od wielu lat. Są goście przychodzący codziennie i tacy którzy przyjeżdżają np. z Gdańska za każdym razem jak tylko przyjeżdżają do Bydgoszczy lub przejeżdżają dalej. Szef zawsze sumiennie i z wielką starannością podchodzi do swojej pracy. Zawsze chętnie i z uśmiechem wita się z wszystkim, nie mniej często sam częstuje klientów swoimi wyrobami aby mogli zdecydować, który smak wybrać. Nieznajomość osoby, sytuacji i faktu, który miał miejsce a tylko odszukanie suchych faktów z kontroli dla taniej sensacji to szczyt bezczelności owej Pani. Gdyby tak łatwo oszukiwał ludzi swoimi FAŁSZYWYMI wyrobami, myślę że już dawno nie miały byśmy gdzie pracować. To właśnie dla tej jakości lodów, sumienności w ich wykonaniu z produktów najwyższej jakości, ustawiają się te kolejki. Mam nadzieję, że nadal ludzie będą używać rozumu i nie dadzą zamydlić sobie oczu tanią sensacją i kiepską prowokacją. Zapraszam serdecznie i niezmiennie życzymy smacznego.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:11Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: andrzejaroslavTreść komentarza: Nie pierwszy to toruński "smaczek" podszczypujący złośliwie sąsiada. Ale skoro podejmujący uwagi kontroli sprzed roku, to czy znaczy to, że w sezonie ogórkowym trzeba sięgać po "odgrzewane kotlety" z ubiegłego roku ? Nic świeższego ? Ot ! Taka bezinteresowna, toruńska złośliwość na poziomie kibolstwa z zawodów żużlowych...Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:06Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: Leszek SobkowskiTreść komentarza: Po lody do Zaułka : chodziłem, chodzę i będę chodził.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 14:42Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowi
ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama