Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

Reklama
Młodzi o sensie życia w Bydgoszczy
Młodzi o sensie życia w Bydgoszczy

Być człowiekiem dzisiaj, "Quo vadis Homo?" to myśl przewodnia interdyscyplinarnej konferencji młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, która odbyła się dzisiaj w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 w Bydgoszczy. Gościem wydarzenia był wicewojewoda Józef Ramlau.

16.03.2017 14:30
Dzień Świętego Patryka w Bydgoszczy
Dzień Świętego Patryka w Bydgoszczy

W piątek 17 marca w trzynastu polskich miastach z okazji Dnia Świętego Patryka wybrane obiekty zostaną podświetlone na zielono. W tym roku do akcji włączy się także Przystań Bydgoszcz. O godzinie 20.00 na zielono podświetlony zostanie budynek przy ul. Tamka 2. Wcześniej, o godz. 18.15 włączona zostanie iluminacja świetlna Mostu Uniwersyteckiego.

16.03.2017 14:15
Schronisko w Bydgoszczy potrzebuje pomocy
Schronisko w Bydgoszczy potrzebuje pomocy

Właśnie rozpoczęła się zbiórka środków dla bydgoskiego schroniska. Za zebraną kwotę zostaną kupione rzeczy, których najbardziej brakuje w schronisku: karma dla szczeniąt i kociąt, podkłady higieniczne, obróżki, smycze i koce. Akcja jest częścią projektu „Pomaganie Psiakom tour”.

16.03.2017 14:06
Miejskie Wodociągi rozpoczynają modernizację sieci deszczowej
Miejskie Wodociągi rozpoczynają modernizację sieci deszczowej

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy dostały pieniądze unijne. Zaczynają porządkować i modernizować kanalizację deszczową w Bydgoszczy. O potrzebie uporządkowania kanalizacji deszczowej w Bydgoszczy mówili od dawna. Wielokrotnie pokazywali jak w jak złym stanie jest kanalizacja deszczowa i jakie ten stan rodzi konsekwencje dla mieszkańców Bydgoszczy. Ulice zamieniające się w rwące potoki, zalane piwnice i nieruchomości, zniszczone ogródki, brodzący po kałużach bydgoszczanie.

16.03.2017 13:51    1    1
Pierwsze Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskie w Squashu
Pierwsze Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskie w Squashu

Niemal 10-metrowa szklana bryła służąca do gry w squasha stanie przy Zielonych Arkadach w dniu 23 marca. Każdy będzie mógł nauczyć się gry od podstaw, a wprawieni gracze wziąć udział w eliminacjach do Mistrzostw Polski. W tych dniach odbędą się w Bydgoszczy Pierwsze Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Squashu.

16.03.2017 10:36
Oldtimery - motocykle XX wieku w Bydgoszczy
Oldtimery - motocykle XX wieku w Bydgoszczy

Ciesząca się dużą popularnością wystawa "Oldtimery - motocykle XX wieku" powraca do Exploseum. W tym roku w sali wystaw czasowych zobaczymy customy i motory małolitrażowe. Barwne, rzadko spotykane maszyny znowu będą cieszyć nasze oczy. A wszystko to w niezwykłej, postindustrialnej scenerii dawnej linii produkcji materiałów wybuchowych DAG Fabrik Bromberg.

15.03.2017 17:33
Nowa  reforma służby zdrowia w Bydgoszczy i regionie
Nowa reforma służby zdrowia w Bydgoszczy i regionie

"Reforma służby zdrowia wynikająca z nowelizacji ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych" tematem konferencji prasowej w urzędzie wojewódzkim, w której uczestniczyli podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia Piotr Gryza i wojewoda Mikołaj Bogdanowicz. W spotkaniu z dziennikarzami wzięli udział także poseł, wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Zdrowia Tomasz Latos oraz dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Oddziału NFZ Elżbieta Kasprowicz.

15.03.2017 15:00
Gokart od 3 lat. Popularny gokart firmy Berg
Gokart od 3 lat. Popularny gokart firmy Berg

Gokarty na pedały stały się ostatnimi czasy hitem zabawkowym wśród dzieci jak i ich rodziców. Maluchy uwielbiają nimi jeździć, gdyż są wygodne i nie wymagają długiego procesu nauki jazdy, jak w przypadku roweru.

15.03.2017 13:05
Rozmowy o odpowiedzialności prawnej nieletnich w Bydgoszczy
Rozmowy o odpowiedzialności prawnej nieletnich w Bydgoszczy

W ostatnich dniach policjanci z Zespołu Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii komisariatu na bydgoskim Szwederowie spotkali się z uczniami Zespołu Szkół Drzewnych mieszczącego się przy ul. Toruńskiej 44, aby przeprowadzić zajęcia dotyczące „Odpowiedzialności prawnej nieletnich”.

15.03.2017 12:33
Na obwodnicy Bydgoszczy trwają badania archeologiczne
Na obwodnicy Bydgoszczy trwają badania archeologiczne

Trwają już pierwsze prace archeologiczne na trasie ekspresowej S5. Na obwodnicy Bydgoszczy planowane są badania na stanowiskach znajdujących się między innymi w Bożenkowie i Tryszczynie.

15.03.2017 11:45
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 14°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 30 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
Reklama