Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Artykuły

Od otwarcia nowego lodowiska w Bydgoszczy dzieli nas już tylko kilka dni!
Od otwarcia nowego lodowiska w Bydgoszczy dzieli nas już tylko kilka dni!

5 stycznia otwarte zostanie kryte lodowisko nad brzegiem Brdy. Na nowoczesnym „Torbydzie” – taką nazwę wybrali bydgoszczanie – w pierwszych dniach Nowego Roku zaplanowano między innymi laserowe show, pokazy rzeźbienia w lodzie i zwiedzanie nowego obiektu. Każdy będzie mógł się nauczyć jazdy na łyżwach.

28.12.2017 13:05    2
Od marca z Bydgoszczy znów polecimy do Lwowa
Od marca z Bydgoszczy znów polecimy do Lwowa

Bydgoski Port Lotniczy podaje, że od marca 2018 rozpocznie się kolejny sezon lotów z Bydgoszczy do Lwowa. Decyzja PLL LOT o oferowaniu lotów na trasie Bydgoszcz-Lwów w kolejnym sezonie to efekt rosnącej popularności tego połączenia.

28.12.2017 12:05    1
Drugie półwiecze "Kalendarza Bydgoskiego". TMMB zaprasza do lektury
Drugie półwiecze "Kalendarza Bydgoskiego". TMMB zaprasza do lektury

Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy niedawno świętowało półwiecze "Kalendarza Bydgoskiego". Obecnie dostępne jest nowe wydanie na rok 2018.

27.12.2017 13:30    1
Dwa śmiertelne wypadki na drogach kujawsko-pomorskiego w czasie Świąt
Dwa śmiertelne wypadki na drogach kujawsko-pomorskiego w czasie Świąt

Jak każdego roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia kujawsko-pomorscy policjanci prowadzili działania mające zapewnić bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Funkcjonariusze nie tylko kontrolowali prędkość, ale przede wszystkim stan trzeźwości kierujących. Niestety doszło w tym czasie do dwóch śmiertelnych wypadków.

27.12.2017 12:26    1
Robert Janowski zaśpiewa podczas bydgoskiego Sylwestra!
Robert Janowski zaśpiewa podczas bydgoskiego Sylwestra!

Tegoroczny bydgoski Sylwester upłynie pod znakiem największych przebojów. Dla bydgoszczan zaśpiewa m.in. Robert Jankowski.

27.12.2017 11:54    1
Laser Park w Bydgoszczy. Jeszcze więcej atrakcji w Centrum Zabaw PARK17!
Laser Park w Bydgoszczy. Jeszcze więcej atrakcji w Centrum Zabaw PARK17!

W przerwie pomiędzy Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem w bydgoskim Parku17 nie będzie mowy o poświątecznym rozleniwieniu. Tuż po świętach Centrum zwiększa swoją powierzchnię o 500 m2 . Do bogatej strefy trampolin i rozległego małpiego gaju dołącza Laser Park, czyli sala do gry w laserowy paintball. To pierwszy etap z planowanych 2000 m2, które zostaną udostępnione w pierwszych tygodniach 2018 roku.

22.12.2017 12:25    1
Prawdziwy żłóbek zobaczymy w Fordonie
Prawdziwy żłóbek zobaczymy w Fordonie

W tym roku wyjątkowy bo po raz 25-ty. Tegoroczną Świętą Rodzinę wcielą się Ewelina i Dawid Jaszczak ze swoją miesięczną córeczką Jadzią, którzy na co dzień formują się we Wspólnocie Absolwentów Martyria. Ewelina wcielając się w rolę Maryi przeczyta I czytanie, Dawid wcielający się w rolę Józefa przeczyta II czytanie.

22.12.2017 11:40    1
Wesołych Świąt!
Wesołych Świąt!

Wszystkim naszym czytelnikom składamy serdeczne życzenia.

21.12.2017 15:49    3
Wyłoniono laureatów w ramach konkursu na plakat z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości
Wyłoniono laureatów w ramach konkursu na plakat z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

Jakub Kaja z Trzebini zdobył I Nagrodę w wysokości 5000 zł w Ogólnopolskim Konkursie na Plakat z Okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Konkurs zorganizował wojewoda kujawsko-pomorski.

21.12.2017 15:30    1
Wzmożone kontrole policji w Bydgoszczy i regionie podczas Świąt
Wzmożone kontrole policji w Bydgoszczy i regionie podczas Świąt

Przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia apelujemy do kierowców o ostrożność, rozwagę, aby nie wsiadali za kierownicę pod wpływem alkoholu. Jak co roku w okresie świąt i Nowego Roku kujawsko-pomorscy policjanci będą prowadzić działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci kontrolować będą m.in. prędkość, trzeźwość kierowców i sposób przewożenia dzieci.

21.12.2017 13:33    2
bezchmurnie

Temperatura: 20°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

Komentarze
Autor komentarza: MarkTreść komentarza: Pań popierał publicznie-w swoich tekstach tych którzy teraz chcą zabić poolskie mediaData dodania komentarza: 06.07.2024, 20:21Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: My pracownice Cafe Primo murem stoimy za szefem. Gwarantujemy,że jakość sprzedawanych przez nas lodów jest na najwyższym poziomie. Wiemy z jaką pasją i zaangażowaniem szef wykonuje swoją pracę ile serca i energii w to wkłada. Zapraszamy wszystkich świadomych konsumentów na pyszne lody i kawkę.Data dodania komentarza: 06.07.2024, 15:26Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: JanuszTreść komentarza: Z takiej pracowniczki pracodawca może być dumny !Data dodania komentarza: 06.07.2024, 00:50Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: Pracuję w Cafe Primo już kilka lat. Pan Roman jest przede wszystkim człowiekiem, który robi to co kocha i robi to dla LUDZI, którzy przychodzą do Niego od wielu lat. Są goście przychodzący codziennie i tacy którzy przyjeżdżają np. z Gdańska za każdym razem jak tylko przyjeżdżają do Bydgoszczy lub przejeżdżają dalej. Szef zawsze sumiennie i z wielką starannością podchodzi do swojej pracy. Zawsze chętnie i z uśmiechem wita się z wszystkim, nie mniej często sam częstuje klientów swoimi wyrobami aby mogli zdecydować, który smak wybrać. Nieznajomość osoby, sytuacji i faktu, który miał miejsce a tylko odszukanie suchych faktów z kontroli dla taniej sensacji to szczyt bezczelności owej Pani. Gdyby tak łatwo oszukiwał ludzi swoimi FAŁSZYWYMI wyrobami, myślę że już dawno nie miały byśmy gdzie pracować. To właśnie dla tej jakości lodów, sumienności w ich wykonaniu z produktów najwyższej jakości, ustawiają się te kolejki. Mam nadzieję, że nadal ludzie będą używać rozumu i nie dadzą zamydlić sobie oczu tanią sensacją i kiepską prowokacją. Zapraszam serdecznie i niezmiennie życzymy smacznego.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:11Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: andrzejaroslavTreść komentarza: Nie pierwszy to toruński "smaczek" podszczypujący złośliwie sąsiada. Ale skoro podejmujący uwagi kontroli sprzed roku, to czy znaczy to, że w sezonie ogórkowym trzeba sięgać po "odgrzewane kotlety" z ubiegłego roku ? Nic świeższego ? Ot ! Taka bezinteresowna, toruńska złośliwość na poziomie kibolstwa z zawodów żużlowych...Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:06Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: Leszek SobkowskiTreść komentarza: Po lody do Zaułka : chodziłem, chodzę i będę chodził.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 14:42Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowi
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama