Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Teatr Polski w Bydgoszczy otworzył nabór do kolejnych cykli warsztatów w ramach projektu "Rzeka legend"

Teatr Polski w Bydgoszczy ponownie zaprasza mieszkańców do udziału w międzypokoleniowych warsztatach, które odbywać się będą w ramach projektu „Rzeka legend”. Pierwsze spotkanie w Muzeum Kanału Bydgoskiego odbędzie się już w środę 3 lipca, a nabór do następnych cykli właśnie wystartował.
Teatr Polski w Bydgoszczy otworzył nabór do kolejnych cykli warsztatów w ramach projektu "Rzeka legend"

Autor: fot.: Materiały prasowe

Kolejne cykle warsztatów odbywać się będą w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Bydgoszczy na Szwederowie oraz w Hangarze Kultury w Fordonie. Zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Bydgoszczy odbędą się 8, 10 i 12 lipca w godzinach 15:30 – 17:30. Spotkania w Hangarze Kultury odbywać się będą w terminach: 9, 11 i 16 lipca w godzinach 17:00 - 19:00

Zajęcia te oparte będą o historie i legendy miejskie. Spotkania skupią się też na elementach takich jak interpretacja, budowa tekstu i storytelling, wspólna historia i kolektywne budowanie opowieści. W ramach projektu TPB pragnie przyjrzeć się dawnym oraz całkiem nowym historiom lokalnym, wychodząc w miasto i realizując działania warsztatowe i animacyjne w wybranych dzielnicach Bydgoszczy. Projekt ma na celu wzmacnianie lokalnej tożsamości i wniknięcie teatru w tkankę miasta, w codzienność jego mieszkańców – „Rzeka legend” będzie szansą na celebrację lokalnej historii.

Podczas zajęć uczestnicy stworzą własne, współczesne legendy lokalne, które zostaną zaprezentowane przez aktorów Teatru Polskiego w Bydgoszczy podczas letnich spotkań teatralnych.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: [email protected] 

 

Regulamin uczestnictwa w warsztatach: https://bit.ly/3VZFnr9  

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku: https://bit.ly/3zka29w   

Zgoda na udział dziecka: https://bit.ly/3xyUu16 

-------------

 

Partner projektu: BYLOT - Bydgoska Lokalna Organizacja TurystycznaZadanie – Rzeka Legend – zostało dofinansowane z budżetu Państwa – ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury “Kultura - Interwencje. Edycja 2024”

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MarkTreść komentarza: Pań popierał publicznie-w swoich tekstach tych którzy teraz chcą zabić poolskie mediaData dodania komentarza: 06.07.2024, 20:21Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: My pracownice Cafe Primo murem stoimy za szefem. Gwarantujemy,że jakość sprzedawanych przez nas lodów jest na najwyższym poziomie. Wiemy z jaką pasją i zaangażowaniem szef wykonuje swoją pracę ile serca i energii w to wkłada. Zapraszamy wszystkich świadomych konsumentów na pyszne lody i kawkę.Data dodania komentarza: 06.07.2024, 15:26Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: JanuszTreść komentarza: Z takiej pracowniczki pracodawca może być dumny !Data dodania komentarza: 06.07.2024, 00:50Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: Pracuję w Cafe Primo już kilka lat. Pan Roman jest przede wszystkim człowiekiem, który robi to co kocha i robi to dla LUDZI, którzy przychodzą do Niego od wielu lat. Są goście przychodzący codziennie i tacy którzy przyjeżdżają np. z Gdańska za każdym razem jak tylko przyjeżdżają do Bydgoszczy lub przejeżdżają dalej. Szef zawsze sumiennie i z wielką starannością podchodzi do swojej pracy. Zawsze chętnie i z uśmiechem wita się z wszystkim, nie mniej często sam częstuje klientów swoimi wyrobami aby mogli zdecydować, który smak wybrać. Nieznajomość osoby, sytuacji i faktu, który miał miejsce a tylko odszukanie suchych faktów z kontroli dla taniej sensacji to szczyt bezczelności owej Pani. Gdyby tak łatwo oszukiwał ludzi swoimi FAŁSZYWYMI wyrobami, myślę że już dawno nie miały byśmy gdzie pracować. To właśnie dla tej jakości lodów, sumienności w ich wykonaniu z produktów najwyższej jakości, ustawiają się te kolejki. Mam nadzieję, że nadal ludzie będą używać rozumu i nie dadzą zamydlić sobie oczu tanią sensacją i kiepską prowokacją. Zapraszam serdecznie i niezmiennie życzymy smacznego.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:11Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: andrzejaroslavTreść komentarza: Nie pierwszy to toruński "smaczek" podszczypujący złośliwie sąsiada. Ale skoro podejmujący uwagi kontroli sprzed roku, to czy znaczy to, że w sezonie ogórkowym trzeba sięgać po "odgrzewane kotlety" z ubiegłego roku ? Nic świeższego ? Ot ! Taka bezinteresowna, toruńska złośliwość na poziomie kibolstwa z zawodów żużlowych...Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:06Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: Leszek SobkowskiTreść komentarza: Po lody do Zaułka : chodziłem, chodzę i będę chodził.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 14:42Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowi
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama