Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gdzie zaparkować w mieście podczas Steru na Bydgoszcz?

Jak podaje ZDMiKP, w najbliższy weekend (22-23.06) odbędzie się w Bydgoszczy 15 edycja Steru na Bydgoszcz. Wybierając się na tę imprezę, warto skorzystać z nowych parkingów, gdyż w centrum nadal trwa sporo robót drogowych.
  • Źródło: ZDMiKP
Gdzie zaparkować w mieście podczas Steru na Bydgoszcz?

Autor: fot.: JK archiwum

Ster na Bydgoszcz" to festiwal organizowany w naszym mieście od 2008 roku.
W tym roku podobnie, jak w poprzednich edycjach nie zabraknie licznych atrakcji.
Będzie uroczysta Parada jednostek pływających, Wielki Wyścig Butelkowy oraz liczne warsztay i zajęcia dla dzieci. Fanom gastronomii i nowych smaków na pewno przypadnie do gustu strefa foodtrucków z kuchnią z całego świata. 

Parkuj dobrze
W związku z licznymi pracami drogowymi prowadzonymi na pl. Kościeleckich, pl. Wolności, ul. Grodzkiej i Rybim Rynku oraz ul. Pod Blankami, odradzamy wjazdu do ścisłego centrum Miasta.

Wybierając się na Wyspę Młyńską czy ul. Mostową, polecamy parkować na obrzeżach centrum, gdzie nie brakuje parkingów.
Dzięki temu unikniesz problemów z przejazdem i szukaniem miejsca do pozostawienia auta.
W weekend można też oczywiście skorzystać z bydgoskiej komunikacji.

Warto skorzystać:
- parking wielopoziomowy przy ulicy Grudziądzkiej - jest podzielony na dwie strefy: Płatnego parkowania (SPP) oraz Park&Ride. W części SPP (Strefa Płatnego Parkowania) parkowanie po godz. 17.00 i w weekendy jest darmowe.

- parking P&R przy rondzie Kujawski - pobrany bilet możesz wykorzystać (dla wszystkich pasażerów) jako bilet komunikacji miejskiej. Koszt tego typu parkowania w P&R wynosi tylko 3,80 zł za pierwszą godzinę. Parkując w tym miejscu możesz wybrać dalszy sposób podróży – pieszo lub tramwajem/autobusem. 
Przejazd tramwajem z ronda Kujawskiego do ronda Jagiellonów zajmuje zaledwie 4 minuty.

- parking SPP przy rondzie Bernardyńskim - w weekendy jest bezpłatny.

Więcej informacji dotyczących Steru na Bydgoszcz znajdziesz na oficjalnej stronie imprezy TUTAJ.
Życzymy udanej zabawy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: -11°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 26 km/h

STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: OlaTreść komentarza: ICE w Polsce !!!!!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:46Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: SiernieczekTreść komentarza: Czekamy aż Wojewoda zajmie się dobrostanem ludzi cierpiących od smrodu z Remondisu.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 20:25Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: StasiakTreść komentarza: Myślę , że należy zacząć od tego , aby każdy pies był czipowany , miał książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami. Sterylizacja też pomoże aby nie było niekontrolowanego rozmnażania się zwierząt. Dlaczego w innych krajach to działa ? Czy u nas nic się nie da zrobić ? Chcesz Psa , bądź za niego odpowiedzialny .Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:28Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: JanTreść komentarza: A co pan wojewoda robi w sprawie DPS tam też są przekręty na dużą kasę nikt z tym nic nie robi bo ja nie jestem Doda a po za tym zwierzęta mają większe prawa jak niepelnosprawniData dodania komentarza: 24.01.2026, 11:16Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: MerylTreść komentarza: Fajna fotka to WTCData dodania komentarza: 19.12.2025, 22:02Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: gagaTreść komentarza: Tego jeszcze nie było , cudownie. Bydgoszczanka. Jest przepięknie.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 20:25Źródło komentarza: Bydgoski Jarmark Świąteczny otwiera się dziś — program otwarcia i atrakcje na Starym Rynku
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama