Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Wielki Test przed Enea Bydgoszcz Triathlon już w ten weekend!

Blisko 200 uczestników zapisało się już na "Triathlon POD DACHEM" rozgrywany na basenie Astorii Bydgoszcz.
Wielki Test przed Enea Bydgoszcz Triathlon już w ten weekend!

Autor: fot.: Materiały prasowe

Oprócz startu, można będzie także wziąć udział w bezpłatnych testach sprzętu triathlonowego: pianek pływackich, czy butów biegowych.

 

Wielki Test przed Enea Bydgoszcz Triathlon to wydarzenie, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. 
W sobotę, 22 czerwca 2024 na wszystkich chętnych czeka mnóstwo atrakcji!

 

Wystartuj w triathlonie POD DACHEM!

Ci, którzy chcą poczuć atmosferę rywalizacji, mogą wziąć udział w zawodach POD DACHEM.
To zawody triathlonowe, które odbywają się na basenie, etap kolarski przeprowadzony jest na rowerach stacjonarnych, a bieganie na bulwarach nad Brdą.

Śmiałkowie będą mieli do pokonania:

  • 300 jardów pływania w basenie Astorii
  • 8 km jazdy na rowerze stacjonarnym z pomiarem mocy
  • 3 km biegu na bulwarach przy Brdzie 

     

O tym, dlaczego warto wystartować w Triathlonie POD DACHEM opowiada Jakub Kubiński, dyrektor sportowy Enea Bydgoszcz Triathlon: 
- Triathlon POD DACHEM to idealna okazja do startu zarówno dla doświadczonych triathlonistów, jak i debiutantów. 
Do udziału w zawodach wystarczy jedynie czepek, strój sportowy i buty biegowe. Dzięki temu każdy może wystartować w triathlonie POD DACHEM i przekonać się, że jest to bardzo ciekawy sport, który daje mnóstwo satysfakcji.
Jeżeli ktoś myśli o starcie w triathlonie, a nie miał jeszcze okazji do podjęcia decyzji o starcie, to lepszej okazji już nie będzie! 
Zapisy na zawody POD DACHEM są otwarte do piątku włącznie, serdecznie zapraszam do startu!

 

Zapisy na zawody pod dachem są otwarte, a zarejestrować można się na stronie:
https://zapisy.sts-timing.pl/998/

Więcej informacji o zawodach znajduje się tutaj:
https://bydgoszcztriathlon.pl/wielki-test-przed-enea-bydgoszcz-triathlon/

 

 

Testy sprzętu sportowego, w których każdy może wziąć udział

Oprócz rywalizacji sportowej organizatorzy przygotowali też kilka różnych wydarzeń towarzyszących, w których mogą wziąć udział nie tylko triathloniści!

 

 

Testy pianek i sprzętu pływackiego Zoggs

Pianka triathlonowa znacznie ułatwia szybkie i efektywne pływanie w triathlonie. 
Jeżeli szukasz nowej pianki lub nigdy nie pływałaś/pływałeś w piance triathlonowej, to testy pianek Zoggs są właśnie dla Ciebie.
W ramach WIELKIEGO TESTU w sobotę na basenie Astoria możesz przetestować wszystkie modele pianek Zoggs, oficjalnego partnera pływackiego Enea Bydgoszcz Triathlon.

Co więcej, uczestnicy zawodów będą mogli skorzystać z aż 30% zniżki na zakup pianki i okularów triathlonowych.

Testy są bezpłatne dla uczestników zawodów POD DACHEM, pozostali chętni muszą wykupić bilet na basen.
Testy odbędą się w godzinach 9:00 – 12:00, na wydarzenie nie trzeba się zapisywać.
Stoisko testowe będzie znajdowało się na basenie Astoria Bydgoszcz.

 

Testy butów ON Running

Marka On narodziła się w 2010 roku w szwajcarskich Alpach z jedną myślą przewodnią: zrewolucjonizować wrażenia z biegania. 
Buty On jako jedyne oferują amortyzację zarówno w pionie, jak i poziomie zapewniając Tobie większy komfort oraz bezpieczeństwo biegu. 
Od ubiegłego roku marka On reprezentowana jest przez największą gwiazdę polskiego tenisa - Igę Świątek, która godnie reprezentuje Polskę i markę On zwyciężając kolejne wielkoszlemowe turnieje.

 

W sobotę w godzinach 9:00 – 12:00 możesz przetestować szeroką gamę butów ON Running.

Testy są bezpłatne, nie wymagają wcześniejszych zapisów.
Stoisko testowe będzie znajdowało się przy wejściu na basen Astoria Bydgoszcz.

 

 

Prezentacja strojów triathlonowych SISU z kolekcji #MamCEL

Przy biurze zawodów na terenie basenu będzie można zapoznać się też z najnowszą kolekcją odzieży triathlonowej od SISU Sport, oficjalnego partnera Enea Bydgoszcz Triathlon.
Ubrania z kolekcji #MamCEL zostały przygotowane specjalnie z myślą o zawodnikach startujących w Bydgoszczy i zostały uszyte z najwyższej jakości materiałów.

Zapraszamy do testów! 

Wszystkie te wydarzenia są jednym z ostatnich etapów przygotowań do największej triathlonowej imprezy w Polsce: Enea Bydgoszcz Triathlon.

Zawody odbędą się 13-14 lipca 2024 w Bydgoszczy i wystartuje w nich blisko 4 500 zawodników.

Wciąż można się jeszcze zapisać w ramach ostatnich dostępnych miejsc na dwóch dystansach: 1/4 i Super Sprincie.
Więcej informacji o zawodach i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: 

https://bydgoszcztriathlon.pl/


O Enea Bydgoszcz Triathlon  

To już jubileuszowa, dziesiąta edycja imprezy, która co roku gromadzi ponad 4 500 zawodników i blisko 25 000 kibiców i jest jednym z największych wydarzeń multisportowych na Świecie!


Zawody w centrum Bydgoszczy przyciągają nie tylko wyjątkową, rodzinną atmosferą, ale też zróżnicowanymi dystansami czy zadaszonymi strefami zmian.

 

Organizatorzy zapewniają aż cztery możliwości startu: od Super Sprintu i 1/8 idealnych dla debiutantów, aż po wymagającą 1/4 czy bardzo szybką „połówkę”.
Oprócz zawodów indywidualnych, na Enea Bydgoszcz Triathlon odbywa się rywalizacja sztafet oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Prawników i Lekarzy w triathlonie.
Zawody zdobyły tytuły: Debiut Roku (2015) i Impreza Roku (2015, 2016, 2018) przyznane zawodom przez środowisko triathlonowe.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MarkTreść komentarza: Pań popierał publicznie-w swoich tekstach tych którzy teraz chcą zabić poolskie mediaData dodania komentarza: 06.07.2024, 20:21Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: My pracownice Cafe Primo murem stoimy za szefem. Gwarantujemy,że jakość sprzedawanych przez nas lodów jest na najwyższym poziomie. Wiemy z jaką pasją i zaangażowaniem szef wykonuje swoją pracę ile serca i energii w to wkłada. Zapraszamy wszystkich świadomych konsumentów na pyszne lody i kawkę.Data dodania komentarza: 06.07.2024, 15:26Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: JanuszTreść komentarza: Z takiej pracowniczki pracodawca może być dumny !Data dodania komentarza: 06.07.2024, 00:50Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: Pracuję w Cafe Primo już kilka lat. Pan Roman jest przede wszystkim człowiekiem, który robi to co kocha i robi to dla LUDZI, którzy przychodzą do Niego od wielu lat. Są goście przychodzący codziennie i tacy którzy przyjeżdżają np. z Gdańska za każdym razem jak tylko przyjeżdżają do Bydgoszczy lub przejeżdżają dalej. Szef zawsze sumiennie i z wielką starannością podchodzi do swojej pracy. Zawsze chętnie i z uśmiechem wita się z wszystkim, nie mniej często sam częstuje klientów swoimi wyrobami aby mogli zdecydować, który smak wybrać. Nieznajomość osoby, sytuacji i faktu, który miał miejsce a tylko odszukanie suchych faktów z kontroli dla taniej sensacji to szczyt bezczelności owej Pani. Gdyby tak łatwo oszukiwał ludzi swoimi FAŁSZYWYMI wyrobami, myślę że już dawno nie miały byśmy gdzie pracować. To właśnie dla tej jakości lodów, sumienności w ich wykonaniu z produktów najwyższej jakości, ustawiają się te kolejki. Mam nadzieję, że nadal ludzie będą używać rozumu i nie dadzą zamydlić sobie oczu tanią sensacją i kiepską prowokacją. Zapraszam serdecznie i niezmiennie życzymy smacznego.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:11Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: andrzejaroslavTreść komentarza: Nie pierwszy to toruński "smaczek" podszczypujący złośliwie sąsiada. Ale skoro podejmujący uwagi kontroli sprzed roku, to czy znaczy to, że w sezonie ogórkowym trzeba sięgać po "odgrzewane kotlety" z ubiegłego roku ? Nic świeższego ? Ot ! Taka bezinteresowna, toruńska złośliwość na poziomie kibolstwa z zawodów żużlowych...Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:06Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: Leszek SobkowskiTreść komentarza: Po lody do Zaułka : chodziłem, chodzę i będę chodził.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 14:42Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowi
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama