Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Wspaniały wynik Bydgoszczan na Mistrzostwach Polski w jeździe szybkiej na wrotkach

W dniach (7-9 czerwca) w Tomaszowie Lubelskim na torze do jazdy szybkiej w „TUKS RTS Roztocze Tomaszów Lubelski” odbyły się Mistrzostwa Polski w jeździe szybkiej na rolkach. W zawodach brało udział dwoje Bydgoszczan :Oliwia Wrońska i Marcel Wroński – wychowankowie naszego rodzinnego klubu RollTeam Bydgoszcz, obecnie dalej szlifujący swoją formą w UKS Orlica Duszniki-Zdrój. Ta dwójka naszych sportowych „ambasadorów” wywalczyła w sumie 8 miedali Mistrzostw Polski.
Wspaniały wynik Bydgoszczan na Mistrzostwach Polski w jeździe szybkiej na wrotkach

Autor: fot.: Materiały prasowe

Oliwia wyjeździła czas kwalifikujący ją do Mistrzostw Europy które odbędą się w Ostendzie (Belgia), Marcel natomiast walczy dalej o kwalifikację do Cadett Chelenge – które również odbędzie się w Ostendzie. (O kwalifikacji Marcela będą decydować wyniki z Ulicznych Mistrzostw Polski które odbędą się 29-30 czerwca we Wrocławiu).

Wyniki

Oliwia:

Sprint 200m – srebrny medal

Sprint 500m – złoty medal

Bieg na punkty i bueg na eliminację – 4 miejsce

Bieg na 1000m – brązowy medal

Bieg sztafet – srebrny medal

Marcel
Sprint 200m – złoty medal

Sprint 500m – złoty medal

Bieg na punkty – brązowy medal

Bieg na eliminację – 8 miejsce

Bieg sztafet – złoty  medal

Polski Związek Sportów Wrotkarskich pisze” Od piątku do niedzieli byliśmy świadkami niesamowitych emocji podczas zawodów jazdy szybkiej rozgrywanych na RSS Roztocze Arenie. Na starcie Mistrzostw Polski pojawiło się mnóstwo świetnie dysponowanych zawodników dzięki czemu rywalizacja była bardzo zacięta i często o zwycięstwie decydowały centymetry. Zawodnicy rozegrali biegi na 200m, 500m, 1000m (od kategorii juniora B), na punkty oraz eliminację. Byliśmy również świadkami walki sztafet. Zawodom towarzyszyła rywalizacja dzieci oraz starty mastersów. Nawet nieco gorsza pogoda w sobotni poranek nie pokrzyżowała planów i cały program zawodów został zrealizowany.

Zawodnicy walczyli również o zakwalifikowanie się do kadr narodowych – ostatni etap kwalifikacji już za niespełna 2 tygodnie we Wrocławiu. Niektórzy zawodnicy uzyskali już niezbędne minima czasowe, inni jeszcze walczą o możliwość reprezentowania Polski w międzynarodowych zawodach.”

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MarkTreść komentarza: Pań popierał publicznie-w swoich tekstach tych którzy teraz chcą zabić poolskie mediaData dodania komentarza: 06.07.2024, 20:21Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: My pracownice Cafe Primo murem stoimy za szefem. Gwarantujemy,że jakość sprzedawanych przez nas lodów jest na najwyższym poziomie. Wiemy z jaką pasją i zaangażowaniem szef wykonuje swoją pracę ile serca i energii w to wkłada. Zapraszamy wszystkich świadomych konsumentów na pyszne lody i kawkę.Data dodania komentarza: 06.07.2024, 15:26Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: JanuszTreść komentarza: Z takiej pracowniczki pracodawca może być dumny !Data dodania komentarza: 06.07.2024, 00:50Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: Pracuję w Cafe Primo już kilka lat. Pan Roman jest przede wszystkim człowiekiem, który robi to co kocha i robi to dla LUDZI, którzy przychodzą do Niego od wielu lat. Są goście przychodzący codziennie i tacy którzy przyjeżdżają np. z Gdańska za każdym razem jak tylko przyjeżdżają do Bydgoszczy lub przejeżdżają dalej. Szef zawsze sumiennie i z wielką starannością podchodzi do swojej pracy. Zawsze chętnie i z uśmiechem wita się z wszystkim, nie mniej często sam częstuje klientów swoimi wyrobami aby mogli zdecydować, który smak wybrać. Nieznajomość osoby, sytuacji i faktu, który miał miejsce a tylko odszukanie suchych faktów z kontroli dla taniej sensacji to szczyt bezczelności owej Pani. Gdyby tak łatwo oszukiwał ludzi swoimi FAŁSZYWYMI wyrobami, myślę że już dawno nie miały byśmy gdzie pracować. To właśnie dla tej jakości lodów, sumienności w ich wykonaniu z produktów najwyższej jakości, ustawiają się te kolejki. Mam nadzieję, że nadal ludzie będą używać rozumu i nie dadzą zamydlić sobie oczu tanią sensacją i kiepską prowokacją. Zapraszam serdecznie i niezmiennie życzymy smacznego.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:11Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: andrzejaroslavTreść komentarza: Nie pierwszy to toruński "smaczek" podszczypujący złośliwie sąsiada. Ale skoro podejmujący uwagi kontroli sprzed roku, to czy znaczy to, że w sezonie ogórkowym trzeba sięgać po "odgrzewane kotlety" z ubiegłego roku ? Nic świeższego ? Ot ! Taka bezinteresowna, toruńska złośliwość na poziomie kibolstwa z zawodów żużlowych...Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:06Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: Leszek SobkowskiTreść komentarza: Po lody do Zaułka : chodziłem, chodzę i będę chodził.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 14:42Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowi
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama