Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

II edycja Gigathonu w kujawsko-pomorskim. Zapisy wystartowały

Wystartowały zapisy do II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego Gigathon. W pierwszej odsłonie udział wzięło ponad 8000 młodych osób zainteresowanych programowaniem i technologią.
II edycja Gigathonu w kujawsko-pomorskim. Zapisy wystartowały

Autor: fot.: gigathon.pl

W województwie kujawsko-pomorskim patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Bydgoszczy.

Pula nagród w II edycji wynosi ponad 70 tys. złotych, a na laureatów czekają: konsola Microsoft Xbox Series X, telefony, tablety oraz akcesoria marki Samsung, roczny kurs programowania, wyjazd na obóz programistyczny, a także pakiety książek i wiele innych.

Jak wygląda Gigathon?

Gigathon składa się z trzech etapów online, prowadzących do spektakularnego finału w Warszawie. 

Pierwszy etap trwa od 6 do 26 maja. To czas, kiedy młodzi pasjonaci programowania mogą rozwiązywać udostępniony quiz. 

Kolejne etapy odbędą się jesienią. W drugim etapie na uczestników czekają nowe pytania. Osoby, które wykażą się największą wiedzą, zakwalifikowane zostaną do 3 etapu o charakterze projektowym.

Na stu najlepszych uczestników czeka starcie finałowe, które odbędzie się w samym sercu Warszawy. To tam uczestnicy zmierzą się ze sobą i pracując nad indywidualnymi projektami zawalczą o wyjątkowe nagrody.

Więcej na: 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 25°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: FreitTreść komentarza: koszmar!!Data dodania komentarza: 06.05.2024, 15:22Źródło komentarza: Idźmy na wyboryAutor komentarza: MalinaTreść komentarza: Nie używajnym wulgaryzmów. Jest to klasyczny artykuł reklamowy i każdy ma prawo się sprzedawać. Znam to miejsce - teraz pełno komarów od tego stawu. Właściciel hotelu mógłby zrobić opryskData dodania komentarza: 06.05.2024, 06:08Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: BydgoszczaninTreść komentarza: od kiedy jest restauracja gruzińska w Tyrolu przestałem tam jeździć. To żarcie jest nie jadalne. szkoda, że zamknęła się wcześniejsza kuchnia, teraz to żart!Data dodania komentarza: 05.05.2024, 22:21Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Wojciu, ja widzę, że za michę żarcia jesteś w stanie napisać wszystko, ale te twoje wypociny są ch... warte, redaktorzyno czwartoligowaData dodania komentarza: 03.05.2024, 10:02Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: WeltTreść komentarza: DnoData dodania komentarza: 02.05.2024, 11:59Źródło komentarza: Zmiany w organizacji ruchu przy Pięknej i SolskiegoAutor komentarza: KlausTreść komentarza: Redaktorze.... co Pan jara?!.. że takie ściemy Pan wistuje?? Garbary, Śląska, Jasna, Łokietka, Czarna Droga, Kozi Rynek, Graniczna Grottgera - co Pan wie o tym Fyrtlu??Data dodania komentarza: 30.04.2024, 14:56Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama