Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Spotkaj się z zawodnikami drużyny Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Miłośnicy żużla w Bydgoszczy mają powody do radości! W piątek 22 marca 2024 roku o godzinie 19:00 Centrum Handlowe RONDO stanie się miejscem niezapomnianego spotkania z zawodnikami i zarządem klubu Abramczyk Polonia Bydgoszcz, słynącego z ponad 100-letniej historii i 7 tytułów Drużynowego Mistrza Polski. Podczas wydarzenia odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny na 2024 rok.
Spotkaj się z zawodnikami drużyny Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Autor: fot.: Materiały prasowe

Wydarzenie to jest kolejnym krokiem w realizacji misji centrum, zawartej w hasłach #rondosportemstoi i #rondoaktywnie, które mają na celu promocję zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród mieszkańców Bydgoszczy.

Nie lada gratka czeka na wszystkich miłośników czarnego sportu w Bydgoszczy. W CH RONDO odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny Abramczyk Polonia Bydgoszcz na rok 2024. To szansa, by spotkać się z zawodnikami, którzy na co dzień rywalizują na torze, zdobyć ich autografy, zapozować do wspólnego zdjęcia i wysłuchać cennych rad od trenera, kierownika drużyny oraz prezesa klubu.

Cieszymy się, że możemy spotkać się z kibicami i mieszkańcami Bydgoszczy w CH RONDO. Zapraszając na to spotkanie, chcemy nie tylko zbliżyć się do naszych wiernych fanów, ale również pokazać, że żużel to sport, który łączy pokolenia. Wierzę, że nasze wspólne zaangażowanie i wsparcie kibiców są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. To będzie dla nas wszystkich ważny sezon i mam nadzieję, że wspólnie będziemy świętować sukcesy Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Do zobaczenia w CH RONDO!” – mówi Jerzy Kanclerz, prezes klubu Abramczyk Polonia Bydgoszcz.

Podczas spotkania odbędzie się także pokaz sprzętu żużlowego oraz historycznych zdjęć związanych z klubem. Wystawa stanowi doskonałą okazję do edukacji i inspiracji dla fanów żużla w każdym wieku, oferując nie tylko wgląd w triumfy i wyzwania, ale też w codzienne życie klubu i jego znaczenie dla lokalnej społeczności. Sprzęt żużlowy będzie można obejrzeć tylko w dniu prezentacji, a wystawa zdjęć będzie dostępna do połowy kwietnia. Dodatkowo, najmłodsze pokolenie kibiców będzie mogło spotkać się z maskotką klubu – Gryfusiem. Dzieci będą miały możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z tą sympatyczną postacią, co zapewni wspaniałą zabawę dla całych rodzin.

Spotkanie z drużyną Abramczyk Polonia Bydgoszcz stanowi wyraz zaangażowania CH RONDO w promowanie aktywnego stylu życia wśród mieszkańców Bydgoszczy. Wspierając inicjatywy sportowe i umożliwiając bezpośredni kontakt z zawodnikami jednego z najbardziej utytułowanych klubów żużlowych w Polsce, CH RONDO podkreśla swoje przywiązanie do idei aktywnego spędzania czasu wolnego. Działania CH RONDO, realizowane pod hasłami #rondosportemstoi i #rondoaktywnie, są świadectwem dążenia centrum do kreowania przestrzeni przyjaznej zdrowiu i dobrej formie swoich klientów. Przez organizację wydarzeń sportowych, współpracę z lokalnymi partnerami (np. akcja „Biały Miś”, znakowanie rowerów czy „Wiosłowanie dla WOŚP”) i promowanie aktywności fizycznej, CH RONDO staje się nie tylko miejscem zakupów, ale również centrum aktywnego wypoczynku dla całej rodziny. Inicjatywa spotkania z drużyną Abramczyk Polonia Bydgoszcz idealnie wpisuje się w strategię CH RONDO, pokazując, że aktywność fizyczna i sport mogą być integralną częścią życia każdego z nas.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz, świętująca w 2020 roku 100-lecie swojego istnienia, jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiego żużla, z 7 tytułami Drużynowego Mistrza Polski i 61 sezonami w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Spotkanie z zawodnikami drużyny Abramczyk Polonia Bydgoszcz odbędzie się 22 marca 2024 r. o godzinie 19:00 na poziomie 1, w okolicy salonu Martes Sport i GUDI Home w CH RONDO.

Zapraszamy wszystkich fanów sportu, rodziny z dziećmi i każdego, kto chciałby poczuć emocje związane z żużlem, do CH RONDO na spotkanie pełne pasji i sportowego ducha.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 0°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
News will be here
Reklama
News will be here
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama