Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Otwarcie Pracowni Podologicznej

W weekend odbyło się uroczyste otwarcie najnowocześniejszej w Polsce Pracowni Podologicznej pod patronatem IQNails w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy.
  • Źródło: Wojciech "Szczapa" Romanowski
Otwarcie Pracowni Podologicznej

Została ona świeżo wyremontowana i wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt służący studentom zgłębiającym tajniki w tej dziedzinie.

Podologia jest to specjalizacja medyczna zajmująca się chorobami i dolegliwościami w obrębie stóp. W obszar jej kompetencji wchodzi diagnozowanie i leczenie zarówno chorób, np. takich jak grzybica czy stopa cukrzycowa, jak i pielęgnacja oraz regeneracja popękanych pięt czy zniszczonych paznokci.

Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu odwiedziły przedstawicielki nowego Partnera Uczelni. Prezes Zarządu, Pani Katarzyna Włodarczyk, wspólnie z Rektorem, dr. n. med. Pawłem Rajewskim, odsłonili pamiątkową tablicę oraz przecięli wstęgę. Po części oficjalnej odbył się wykład – na którym zaprezentowano nowoczesne trendy i produkty służące do leczenia stóp . W inauguracji wzięli udział studenci Kosmetologii i słuchacze Policealnej Szkoły Kosmetycznej. Podpisano również umowę o stałej współpracy z firmą IQNails.

Dzień wcześniej odbyła się miła uroczystość, na której pogratulowano obrony prac dyplomowych absolwentkom kierunku Kosmetologii w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie małe

Temperatura: -1°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama