Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Marcowa podróż do "Ameryki" z Teatrem Polskim w Bydgoszczy

Trwa Marzec Kobiet w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Kolejną z propozycji TPB jest „Ameryka” w reżyserii Julii Holewińskiej. Pokazy odbędą się 14 i 15 marca o godz. 19:00 na małej scenie TPB. Będzie to pierwsza okazja po prawie rocznej przerwie, by wyruszyć z TPB w podróż do „Ameryki” Julii Holewińskiej i Tomasza Szerszenia. Po pokazie 15 marca odbędzie się także czytanie fragmentów książki „Doprowadzone do wrzenia” autorstwa Małgorzaty Grosman.
Marcowa podróż do "Ameryki" z Teatrem Polskim w Bydgoszczy

Autor: fot.: Natalia Kabanow

W niedzielę (03.03.2024) kilka minut po godzinie 5:00, bydgoscy policjanci otrzymali zgłoszenie od operatora monitoringu Straży Miejskiej, że trzech mężczyzn uszkodziło tramwaj znajdujący się na ulicy Długiej w Bydgoszczy. Jeden z nich miał wyrwać okrągłą tablicę z jego numerem.

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, na pobliskiej ulicy Teofila Magdzińskiego, zauważyli trzech mężczyzn, gdzie jeden z nich trzymał, wyrwaną wcześniej, tablicę. Po konsultacji ze Strażą Miejską mundurowi ustalili, że odpowiedzialni za ten czyn są dwaj z nich, 22-letni oraz 23-letni mieszkańcy powiatu inowrocławskiego. Obaj zostali zatrzymani. Jak ustalili policjanci straty jakie powstały w wyniku ich działania to nieco ponad dwa tysiące złotych.

Wczoraj (04.03.2024) mężczyźni usłyszeli zarzut zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 0°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama