Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

W środę startują zapisy na Terenową Masakrę

Terenowa Masakra to bieg z wieloma zaskakującymi przeszkodami w trudnym terenie. Oprócz dystansu biegowego, na uczestników czekają utrudnienia wymagające wytrzymałości, siły, sprytu i umiejętności współpracy.
W środę startują zapisy na Terenową Masakrę

Autor: fot.: Materiały prasowe

Zawodnicy mogą wybierać spośród aż czterech dystansów, które różnią się nie tylko długością trasy, ale też liczbą przeszkód.

Najkrótsze (3 i 5 kilometrów) przewidziane są dla fanów dobrej zabawy, głównie debiutantów w biegach przeszkodowych.

Dłuższe wyzwania: 7 i 15 kilometrów, to już niełatwa przeprawa wymagająca wprawy lub dużej determinacji.

Niezależnie od poziomu sportowego na każdego uczestnika czeka na mecie zasłużony medal, a na trasie mnóstwo ciekawych przeszkód, błota i wyzwań.

W 2024 roku Terenowa Masakra zostanie zorganizowana w dwóch odsłonach:

* Letniej (8-9 czerwca 2024)

* Jesiennej (21 września 2024)

Impreza tradycyjnie odbędzie się w bydgoskim Myślęcinku, największym parku miejskim w Polsce.

Oprócz zawodów dla dorosłych organizatorzy przygotowali także arcyciekawe zawody dla dzieci: Terenowe Dzieciaki.

Zapisy na Terenową Masakrę 2024 ruszają 10 stycznia o godzinie 18:00!

Formularze rejestracyjne dla dzieci i dorosłych znajdują się na stronie www.TerenowaMasakra.pl

Warto zapisać się w pierwszym terminie, bo na najszybszych czekają najtańsze pakiety startowe!

Impreza cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego warto zapisać się na bieg, zanim skończą się pakiety startowe. 

W obydwu edycjach Terenowej Masakry w 2023 roku wzięło udział blisko 4000 zawodników.

Dodatkowym argumentem jest zdecydowanie niższe wpisowe, które czeka na najszybciej zgłaszających się zawodników. 

Organizatorzy przypominają także, że przy rejestracji grup powyżej 7 i 12 osób na uczestników czekają dodatkowe gadżety i radość z pokonania trasy w gronie znajomych czy rodziny!

Terenowa Masakra to bieg, którego wyjątkowa atmosfera przyciąga duże grupy zawodników z całego kraju - opowiada Rafał Szulakowski, organizator Terenowej Masakry. 

Wszystkich tych, którzy chcieliby się dobrze bawić w gronie przyjaciół i znajomych, zapraszamy do głoszeń grupowych i wyruszenia na trasę w jednej fali startowej. Gwarantujemy wyjątkowe emocje i dużo rozrywki w błocie, wodzie oraz na różnego rodzaju przeszkodach!

Do startu zapraszamy przede wszystkim przedstawicielki płci pięknej, które stanowią aż 40% uczestników Terenowej Masakry!

Podczas edycji w 2024 roku trasa biegu w Parku będzie przebiegać w odwrotnym kierunku, co zapewni uczestnikom moc atrakcji i zupełnie nowe doświadczenia! 
Dotychczasowe podbiegi, zmienią się w dynamiczne zbieganie! Przeszkody, które były umieszczone na końcu trasy, tym razem będą do pokonania jako pierwsze, co zmusi zawodników do zupełnie innego rozłożenia sił w trakcie biegu! 

Formularz rejestracyjny oraz komplet informacji o zawodach znajdują się na stronie www.TerenowaMasakra.plPodziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MarkTreść komentarza: Pań popierał publicznie-w swoich tekstach tych którzy teraz chcą zabić poolskie mediaData dodania komentarza: 06.07.2024, 20:21Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: My pracownice Cafe Primo murem stoimy za szefem. Gwarantujemy,że jakość sprzedawanych przez nas lodów jest na najwyższym poziomie. Wiemy z jaką pasją i zaangażowaniem szef wykonuje swoją pracę ile serca i energii w to wkłada. Zapraszamy wszystkich świadomych konsumentów na pyszne lody i kawkę.Data dodania komentarza: 06.07.2024, 15:26Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: JanuszTreść komentarza: Z takiej pracowniczki pracodawca może być dumny !Data dodania komentarza: 06.07.2024, 00:50Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: Pracuję w Cafe Primo już kilka lat. Pan Roman jest przede wszystkim człowiekiem, który robi to co kocha i robi to dla LUDZI, którzy przychodzą do Niego od wielu lat. Są goście przychodzący codziennie i tacy którzy przyjeżdżają np. z Gdańska za każdym razem jak tylko przyjeżdżają do Bydgoszczy lub przejeżdżają dalej. Szef zawsze sumiennie i z wielką starannością podchodzi do swojej pracy. Zawsze chętnie i z uśmiechem wita się z wszystkim, nie mniej często sam częstuje klientów swoimi wyrobami aby mogli zdecydować, który smak wybrać. Nieznajomość osoby, sytuacji i faktu, który miał miejsce a tylko odszukanie suchych faktów z kontroli dla taniej sensacji to szczyt bezczelności owej Pani. Gdyby tak łatwo oszukiwał ludzi swoimi FAŁSZYWYMI wyrobami, myślę że już dawno nie miały byśmy gdzie pracować. To właśnie dla tej jakości lodów, sumienności w ich wykonaniu z produktów najwyższej jakości, ustawiają się te kolejki. Mam nadzieję, że nadal ludzie będą używać rozumu i nie dadzą zamydlić sobie oczu tanią sensacją i kiepską prowokacją. Zapraszam serdecznie i niezmiennie życzymy smacznego.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:11Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: andrzejaroslavTreść komentarza: Nie pierwszy to toruński "smaczek" podszczypujący złośliwie sąsiada. Ale skoro podejmujący uwagi kontroli sprzed roku, to czy znaczy to, że w sezonie ogórkowym trzeba sięgać po "odgrzewane kotlety" z ubiegłego roku ? Nic świeższego ? Ot ! Taka bezinteresowna, toruńska złośliwość na poziomie kibolstwa z zawodów żużlowych...Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:06Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: Leszek SobkowskiTreść komentarza: Po lody do Zaułka : chodziłem, chodzę i będę chodził.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 14:42Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowi
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama