Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Krzysztof Stasiewski spotka się z mieszkańcami Bydgoszczy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z spotkanie autorskie z Krzysztofem Stasiewskim, artystą niezwykle utalentowanym, który nie tylko podbija serca swoją muzyką, ale również zachwyca jako utalentowany pisarz.
Krzysztof Stasiewski spotka się z mieszkańcami Bydgoszczy

Autor: fot.: Materiały prasowe

Już na samym początku wieczoru zabierzemy Was w podróż dźwiękową, prezentując niezapomnianą piosenkę „To Jest Moja Piosenka” autorstwa Krzysztofa Stasiewskiego, inspirowaną twórczością samego Charlesa Chaplina. 

To wyjątkowy moment, który zainauguruje wieczór pełen emocji i artystycznych doznań. Następnie przeniesiemy się w świat osobowości Krzysztofa Stasiewskiego, poznając nie tylko jego artystyczną duszę, ale również zagłębiając się w jego fascynujący dorobek literacki. Spotkanie będzie okraszone interpretacjami utworów autora oraz panelami, na których odkryjemy tajemnice jego wierszy. 

Oprawą muzyczną wieczoru zatroszczą się utalentowani artyści: Monika Boguszewska-Nowakowska (śpiew), Rafał Tworek (fortepian) oraz Sławomir Ciecierski (gitara), tworząc niepowtarzalną atmosferę pasji i sztuki. Prowadzenie wieczoru powierzone zostało utalentowanej Reni Skoczek, która wprowadzi nas w świat artysty, jego inspiracji i historii twórczych poszukiwań. Na zakończenie wieczoru otworzymy przestrzeń na Wasze pytania, dając możliwość bezpośredniego dialogu z Krzysztofem Stasiewskim. Będzie również okazja do zdobycia autografów na książkach artysty.

 

15.01.2024 r. /poniedziałek/ godz. 17.00

Biblioteka Główna, Stary Rynek 24.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 10°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 992 hPa
Wiatr: 22 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama