Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

3500 zawodników zapisało się na Enea Bydgoszcz Triathlon!

Enea Bydgoszcz Triathlon to największe zawody triathlonowe w Polsce. Zawody odbędą się w centrum miasta w dniach 13-14 lipca 2024.
3500 zawodników zapisało się na Enea Bydgoszcz Triathlon!

Autor: fot.: Materiały prasowe

Jak co roku, na zawody zapisują się nie tylko profesjonaliści, ale też sportowcy-amatorzy, z których blisko połowa po raz pierwszy wystartuje w triathlonie. 

Uczestnicy mają do wyboru aż cztery dystanse, w zależności od stopnia wytrenowania i założonego celu.

Najkrótsze z nich (Super Sprint oraz 1/8) są dedykowane debiutantom, a ich ukończenie zajmuje od 40 minut do 2 godzin.

Dłuższe: 1/4 i „połówka” to dystanse polecane bardziej doświadczonym zawodnikom.

Oprócz startów indywidualnych, można też zgłosić sztafetę, czyli ukończyć triathlon w 3-osobowym zespole.

Jak co roku zapisy na zawody cieszą się bardzo dużym powodzeniem.

W dwa tygodnie od rozpoczęcia rejestracji na zawody zgłosiło się już 3500 uczestników na nieco ponad 5000 dostępnych miejsc!

Równie imponującym tempem zapisów mogą się pochwalić także drugie zawody z cyklu #MamCEL: Enea Żnin Triathlon. 

Trzecia edycja imprezy triathlonowej w stolicy Pałuk przyciągnęła już ponad 900 zapisanych zawodników, blisko o 20% więcej niż rok temu.

 

Warto zapisać się już teraz i zarezerwować swoje miejsce na listach startowych.

Wczesna rejestracja na zawody to nie tylko więcej czasu na trenowanie, ale także niższe wpisowe.

Cena pakietu startowego jest zależna od terminu rejestracji, a do końca listopada obowiązuje niższe wpisowe.

Organizatorzy przygotowali specjalny poradnik dla tych, którzy jeszcze wahają się przed podjęciem decyzji o starcie.

Komplet informacji dla debiutantów dostępny jest tutaj: https://bydgoszcztriathlon.pl/pierwszy-start-w-triathlonie/

Z kolei wskazówki, jak mądrze wybrać odpowiedni dystans dla siebie znajdują się na stronie: https://bydgoszcztriathlon.pl/wybierz-swoj-dystans/

 

Na obie imprezy można zapisać się w ramach jednego formularza, który jest dostępny na stronach zawodów:

Enea Bydgoszcz Triathlon POD DACHEM to cykl 6 startów, które odbędą się od listopada 2023 do maja 2024. 

Celem jest dobra zabawa, ale też okazja do regularnego, comiesięcznego sprawdzenia formy przed rozpoczęciem sezonu triathlonowego. 

Zawody będą odbywać się co miesiąc na najnowocześniejszym, 50-metrowym basenie w Polsce, czyli Astorii Bydgoszcz. 

Rywalizujemy na supersprinterskim dystansie:
 * 300 jardów pływania w basenie Astorii 
 * 8 km jazdy na rowerze stacjonarnym z pomiarem mocy 
 * 3 km biegu na bulwarach przy Brdzie

Terminy imprez:

  • 25 listopada
  • 20 stycznia
  • 24 lutego
  • 23 marca
  • 13 kwietnia
  • 11 maja

Start w Triathlonie POD DACHEM to doskonała zabawa, ale też idealna okazja do:
* sprawdzenia aktualnej formy
* urozmaicenia przygotować do startów zimą i wiosną
* przygotowania się do startu w triathlonie (także do debiutu!)
* spotkania i wymiany doświadczeń z innymi sportowcami-amatorami


Zapisy startują 31 października o godzinie 18:00!

Obowiązuje limit 200 zgłoszeń!

Komplet informacji o zawodach Enea Bydgoszcz Triathlon POD DACHEM jest dostępny na stronie: https://bydgoszcztriathlon.pl/enea-bydgoszcz-triathlon-pod-dachem/


O ZAWODACH

Zawodów w Bydgoszczy nie trzeba nikomu przedstawiać. 

To już dziewiąta edycja imprezy, która co roku gromadzi ponad 4 500 zawodników i blisko 25 000 kibiców i jest jednym z największych wydarzeń multisportowych na Świecie!
Zawody w centrum Bydgoszczy przyciągają nie tylko wyjątkową, rodzinną atmosferą, ale też zróżnicowanymi dystansami czy zadaszonymi strefami zmian.

Organizatorzy zapewniają aż cztery możliwości startu: od Super Sprintu i 1/8 idealnych dla debiutantów, aż po wymagającą 1/4 czy bardzo szybką „połówkę”.
Oprócz zawodów indywidualnych, na Enea Bydgoszcz Triathlon odbywa się rywalizacja sztafet oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Prawników i Lekarzy w triathlonie.
Zawody zdobyły tytuły: Debiut Roku (2015) i Impreza Roku (2015, 2016, 2018) przyznane zawodom przez środowisko triathlonowe. 


Enea Żnin Triathlon odbędzie się po raz trzeci. 

Te zawody są idealną okazją do rozpoczęcia sezonu triathlonowego w 2024 roku, ponieważ odbywają się 26 maja.
Wyjątkowy obiekt Cukrowni Żnin, który jest centrum zawodów zapewnia nie tylko doskonałą infrastrukturę, ale też mnóstwo atrakcji dla dzieci, kibiców i rodzin zawodników.

Do wyboru są trzy dystanse: 1/8, 1/4 i 1/2.

Dużym atutem zawodów w Żninie jest doskonała lokalizacja miasta i centrum zawodów: tuż przy drodze krajowej S5. Sprawia to, że do Żnina można dojechać w 30 minut z Bydgoszczy i w mniej niż godzinę z Poznania!


www.BydgoszczTriathlon.pl

www.ZninTriathlon.pl
 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 16°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MarkTreść komentarza: Pań popierał publicznie-w swoich tekstach tych którzy teraz chcą zabić poolskie mediaData dodania komentarza: 06.07.2024, 20:21Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: My pracownice Cafe Primo murem stoimy za szefem. Gwarantujemy,że jakość sprzedawanych przez nas lodów jest na najwyższym poziomie. Wiemy z jaką pasją i zaangażowaniem szef wykonuje swoją pracę ile serca i energii w to wkłada. Zapraszamy wszystkich świadomych konsumentów na pyszne lody i kawkę.Data dodania komentarza: 06.07.2024, 15:26Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: JanuszTreść komentarza: Z takiej pracowniczki pracodawca może być dumny !Data dodania komentarza: 06.07.2024, 00:50Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: Pracuję w Cafe Primo już kilka lat. Pan Roman jest przede wszystkim człowiekiem, który robi to co kocha i robi to dla LUDZI, którzy przychodzą do Niego od wielu lat. Są goście przychodzący codziennie i tacy którzy przyjeżdżają np. z Gdańska za każdym razem jak tylko przyjeżdżają do Bydgoszczy lub przejeżdżają dalej. Szef zawsze sumiennie i z wielką starannością podchodzi do swojej pracy. Zawsze chętnie i z uśmiechem wita się z wszystkim, nie mniej często sam częstuje klientów swoimi wyrobami aby mogli zdecydować, który smak wybrać. Nieznajomość osoby, sytuacji i faktu, który miał miejsce a tylko odszukanie suchych faktów z kontroli dla taniej sensacji to szczyt bezczelności owej Pani. Gdyby tak łatwo oszukiwał ludzi swoimi FAŁSZYWYMI wyrobami, myślę że już dawno nie miały byśmy gdzie pracować. To właśnie dla tej jakości lodów, sumienności w ich wykonaniu z produktów najwyższej jakości, ustawiają się te kolejki. Mam nadzieję, że nadal ludzie będą używać rozumu i nie dadzą zamydlić sobie oczu tanią sensacją i kiepską prowokacją. Zapraszam serdecznie i niezmiennie życzymy smacznego.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:11Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: andrzejaroslavTreść komentarza: Nie pierwszy to toruński "smaczek" podszczypujący złośliwie sąsiada. Ale skoro podejmujący uwagi kontroli sprzed roku, to czy znaczy to, że w sezonie ogórkowym trzeba sięgać po "odgrzewane kotlety" z ubiegłego roku ? Nic świeższego ? Ot ! Taka bezinteresowna, toruńska złośliwość na poziomie kibolstwa z zawodów żużlowych...Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:06Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: Leszek SobkowskiTreść komentarza: Po lody do Zaułka : chodziłem, chodzę i będę chodził.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 14:42Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowi
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama