Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

"Dzień Sportu z Politechniką Bydgoską" już jutro

Zapraszamy mieszkańców Bydgoszczy i regionu na "Dzień Sportu z Politechniką Bydgoską", który odbędzie się na terenie uczelni, w Akademickim Centrum Sportu, dnia 07.10.2023 r. (sobota) przy Al. prof. S. Kaliskiego 7 w Bydgoszczy w godz. 10:00 – 14:00.
"Dzień Sportu z Politechniką Bydgoską" już jutro
Akademickie Centrum Sportu Politechniki Bydgoskiej

Autor: Politechnika Bydgoska/ Materiały prasowe

Podczas wydarzenia odbędzie się Pokazowy Turniej Halowej Piłki Nożnej z udziałem drużyn m.in. znanych bydgoskich sportowców i działaczy, dziennikarzy, lekarzy, pracowników Urzędu Wojewódzkiego, Marszałkowskiego i Miasta Bydgoszczy oraz społeczności akademickiej PBŚ. 

W przerwach pomiędzy meczami pokazy taneczne w wykonaniu Wolf Dance Studio
z Bydgoszczy, pokazy Marceliny Paluszkiewicz (Mistrzyni Polski w jeździe figurowej na rolkach i reprezentantki Kadry Narodowej) oraz pokazy wspinaczkowe w wykonaniu sekcji wspinaczki sportowej klubu uczelnianego AZS Politechniki Bydgoskiej.

Jednocześnie będzie można wziąć udział w darmowych zajęciach fitness, na siłowni głównej, w sali cardio oraz na ściance wspinaczkowej (obowiązują zapisy –

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOpJVKsO-BeITGKXSoMG4PcYLS0tOupuYCeMobaYchc4WV6w/viewform

Program wydarzenia:

9.30 – 10.00 Pokaz umiejętności zapaśniczych zawodników KS Gwiazda Bydgoszcz,
w tym Bartłomieja Bartnickiego dwukrotnego olimpijczyka z Aten2004 i Pekin2008

10.15 – 13.00 Pokazowy Turniej Halowej Piłki Nożnej z udziałem drużyn m.in. znanych bydgoskich sportowców i działaczy, dziennikarzy, lekarzy, pracowników Urzędu Wojewódzkiego, Marszałkowskiego i Miejskiego oraz społeczności akademickiej PBŚ

Ponadto, podczas Dnia Sportu, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na darmowe zajęcia fitness, na siłowni głównej, w sali cardio oraz na ściance wspinaczkowej:

Sala FITNESS 10.00 – 14.00 Aerobik i ćwiczenia fitness z trenerem i zawodnikami KU AZS Politechniki Bydgoskiej

Siłownia główna 10.00 – 14.00 Ćwiczenia siłowe z trenerami i zawodnikami sekcji sportowych KU AZS Politechniki Bydgoskiej

Sala CARDIO 10.00 – 14.00  Ćwiczenia aerobowe z trenerami i zawodnikami KU AZS Politechniki Bydgoskiej (ergometry wioślarskie, bieżnie kardio, orbitreki, rowery stacjonarne)

Ściana wspinaczkowa 13.00 – 14.00 Wspinaczka sportowa z trenerem i zawodnikami klubu uczelnianego AZS Politechniki Bydgoskiej (ścianka wspinaczkowa w hali głównej)

14.00 Zakończenie Dnia SportuPodziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 25°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: FreitTreść komentarza: koszmar!!Data dodania komentarza: 06.05.2024, 15:22Źródło komentarza: Idźmy na wyboryAutor komentarza: MalinaTreść komentarza: Nie używajnym wulgaryzmów. Jest to klasyczny artykuł reklamowy i każdy ma prawo się sprzedawać. Znam to miejsce - teraz pełno komarów od tego stawu. Właściciel hotelu mógłby zrobić opryskData dodania komentarza: 06.05.2024, 06:08Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: BydgoszczaninTreść komentarza: od kiedy jest restauracja gruzińska w Tyrolu przestałem tam jeździć. To żarcie jest nie jadalne. szkoda, że zamknęła się wcześniejsza kuchnia, teraz to żart!Data dodania komentarza: 05.05.2024, 22:21Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Wojciu, ja widzę, że za michę żarcia jesteś w stanie napisać wszystko, ale te twoje wypociny są ch... warte, redaktorzyno czwartoligowaData dodania komentarza: 03.05.2024, 10:02Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: WeltTreść komentarza: DnoData dodania komentarza: 02.05.2024, 11:59Źródło komentarza: Zmiany w organizacji ruchu przy Pięknej i SolskiegoAutor komentarza: KlausTreść komentarza: Redaktorze.... co Pan jara?!.. że takie ściemy Pan wistuje?? Garbary, Śląska, Jasna, Łokietka, Czarna Droga, Kozi Rynek, Graniczna Grottgera - co Pan wie o tym Fyrtlu??Data dodania komentarza: 30.04.2024, 14:56Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama