Wczoraj (25.07) po godz. 20:00 doszło do tragicznego wypadku na 201. km dk 25, na odcinku pomiędzy Strzelnem i Koninem. Zderzyły się ciężarówka i bus przewożący 10 osób, a także samochód osobowy. Zginęła jedna osoba, a sześć zostało rannych. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali.
GDDKiA zweryfikowała wcześniejsze informacje o dwóch ofiarach śmiertelnych.
Droga nr 25 była zablokowana do późnych godzin nocnych. Policja wyznaczyła objazdy: od strony Strzelna - przez Młyny, Włostowo i Krzywe Kolano, a od strony Konina - przez Proszyska, Nową Wieś do Strzelna.
Źródło: PAP







![Za nami otwarcie nowego parku handlowego Magnuszewska 8 [FOTO] Za nami otwarcie nowego parku handlowego Magnuszewska 8 [FOTO]](https://static2.bydgoszcz.com/data/articles/sm-4x3-za-nami-otwarcie-nowego-parku-handlowego-magnuszewska-8-foto-1759050773.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze