Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 17 czerwca 2024 16:24
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

W Myślęcinku powstała Strefa Envio. Miejsce rekreacji i wydarzeń kulturalnych

To Strefa Envio, która powstała w kultowym już zakątku Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku. Spółka Envio Group wspólnie z Wakeparkiem zrealizowali nowy projekt, tym razem otwierając się dla mieszkańców Bydgoszczy. W Strefie odbywać będą się przez całe wakacje koncerty i inne wydarzenia kulturalne.
W Myślęcinku powstała Strefa Envio. Miejsce rekreacji i wydarzeń kulturalnych

Źródło: fot. materiały prasowe

Envio Group współpracuje z Wakeparkiem już od wielu lat, ale po raz pierwszy na tak dużą skalę. Strefa Envio to trzy nowocześnie zaprojektowane kontenery morskie, w których w ciągu dnia można odpocząć nad brzegiem pobliskiego jeziora, a wieczorem Strefa zamienia się w miejsce koncertów i spotkań mieszkańców. 

Strefa jest otwarta dla odwiedzających, mogą tu odpocząć od słońca oraz zrelaksować się na leżakach plażowych. (fot. materiały prasowe)

Największy miejski park wzbogacił się o nową przestrzeń. Od kilku tygodni odwiedzający i spacerujący po Myślęcinku mogą nie tylko cieszyć się deptakami wśród drzew, ale także usiąść w klimatycznej Strefie Envio nad brzegiem jeziora. To miejsce powstało z sentymentu do Wakeparku- nasza firma obchodzi tutaj swoje urodziny, bawimy się tutaj wspólnie z dziećmi oraz organizujemy wyjścia integracyjne. Mam nadzieje, że Wakepark w nowej odsłonie przypadnie mieszkańcom do gustu. To prezent dla nich – mówi Karol Cygan prezes spółki.

W środku znajdują się wygodne leżaki i meble, na których można zrobić sobie przerwę podczas rowerowych lub pieszych wycieczek. Na ścianach logotypy, które kojarzą się z firmą. W wakacje w tym miejscu odbywać będą się kameralne występy promujące lokalnych artystów. Jako pierwszy na początku czerwca odbył się Festiwal Letni, w którym wystąpiła m.in. Ania Hnatowicz.

Strefa Envio jest już widoczna z pobliskiego deptaka, a to za sprawą neonu w plażowym klimacie (fot. materiały prasowe)

Wakepark będzie tętnić życiem całe wakacje

Wakepark Bydgoszcz to przede wszystkim miejscówka wakeboardowa i plaża z dwoma boiskami do siatkówki, ale nie tylko. Od kilku lat odbywają się tutaj wydarzenia kulturalne i sportowe. Na letniej scenie wystąpili w ciągu kilku lat tacy artyści Mata, Organek, Pro8l3m, Bass Astral x Igo, Bedoes, Kizo, Vito Bambino, Paluch czy OSTR. Od pięciu lat na plaży organizowane są zawody crossfitowe Envio Beach City Games, które stały się największym i najmocniej obsadzonym eventem w Polsce

O tegorocznych planach mówi Maciej Śmiglewski właściciel - Jak co roku przygotowaliśmy dla bydgoszczan wiele atrakcji kulturalnych i sportowych. Na naszych scenach zagrają zarówno artyści znani w całej Polsce jak i Ci którzy występują dla mniej licznej publiczności. Szczególnie dla tych drugich nowa przestrzeń - Stefa Envio - jest idealnym miejscem, gdzie możemy zorganizować bardziej kameralny koncert. W tym roku fanów sportu zapraszamy na największe zawody w cross treningu w Polsce – 5. edycję Envio Beach City Games, turnieje siatkówki plażowej kobiet i mężczyzn. Dodatkowo po raz pierwszy organizujemy Bydgoski Piknik Sportowy na którym bydgoska społeczność sportowa będzie rywalizowała w specjalnie przygotowanych konkurencjach a wszystkie środki z wpisowego zostaną przeznaczone na sprzęt sportowy dla dzieci potrzebujących.

Od kilku lat odbywają się tutaj wydarzenia kulturalne i sportowe. (fot. materiały prasowe)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie małe

Temperatura: 24°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 20 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jacek KonopkaTreść komentarza: Nagroda Forbesa to szczególny prestiż. Serdecznie gratuluję i pozdrawiam Całą Waszą Rodzinę.Data dodania komentarza: 13.06.2024, 13:12Źródło komentarza: Metalkas z Diamentem Forbesa L Autor komentarza: loanofferTreść komentarza: Are you in need of Guaranteed Cash quick money apply here contact us for more information on how to get started:(WhatsApp) number +918131851434 contact email id : [email protected] Mr. Damian SumitiData dodania komentarza: 13.06.2024, 08:27Źródło komentarza: Minister Radosław Sikorski przekazał 100 tys dolarów na Dom DzieckaAutor komentarza: PiotrTreść komentarza: W Bydgoszczy też takie chcemyData dodania komentarza: 03.06.2024, 17:02Źródło komentarza: Pierwszy tramwaj PESA Twist już w Tallinie! M Autor komentarza: MarcinTreść komentarza: Poprawiono :)Data dodania komentarza: 30.05.2024, 23:32Źródło komentarza: 20 lat bez Rysia MoczadłoAutor komentarza: Natalia MoczadłoTreść komentarza: Źle odmieniliście nasze nazwisko;)Data dodania komentarza: 29.05.2024, 17:36Źródło komentarza: 20 lat bez Rysia MoczadłoAutor komentarza: .MarianTreść komentarza: Mieszkalpaan pod 11 tym więc wcześniej był skup butelek jeszcze wcześniej "resztki" Stacewicza a za panem kiosk z piwem z 30-40 pijanych facetów i dopiero "Kacik" który prowadził do kolejnego kiosku , piwem i strzelnicy przy śluzie Grottgera. Oczywiście pamieta Pan bójkę z 1968 roku w której zginął naasz kolega Karol. Kanał latem śmierdział aż na Łokietka było czuć/u Dulina/ To było wg Pana piękne??. Radzę oprzytomniecData dodania komentarza: 29.05.2024, 15:33Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama