Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Prowadzimy kampanie w 16 różnych kanałach, z których pewnie jeszcze nie korzystasz!

Rozpoczynają się zapisy na bydgoskie półkolonie wakacyjne. Nie przegap zapisów!

Miasto rozpoczyna zapisy na bydgoskie półkolonie wakacyjne 2023. Do zaoferowania jest aż 3600 miejsc dla uczniów, decyduje kolejność zgłoszeń dlatego tak ważne jest, aby rodzicie nie zwlekali z zapisaniem swoich pociech na wypoczynek. Internetowa rejestracja startuje w poniedziałek 29 maja i potrwa do niedzieli 4 czerwca.
Rozpoczynają się zapisy na bydgoskie półkolonie wakacyjne. Nie przegap zapisów!
Źródło: fot. ilustracyjna (pixabay)

Już po raz 5. organizowane są w naszym mieście półkolonie. Mogą brać w nich udział wszyscy uczniowie bydgoskich placówek do 13. roku życia. Każdy uczeń może skorzystać maksymalnie z dwóch tygodniowych (pięciodniowych) turnusów. Półkolonie będą realizowane w  dziewięciu turnusach, w 35 szkołach i placówkach prowadzonych przez Miasto Bydgoszcz. 

Zajęcia będą odbywały się w godzinach 7:30 - 15:30. W programie przewidziano aktywności integracyjne na świeżym powietrzu, zajęcia sportowe w salach sportowych i na boiskach, a także w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku. Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach w bydgoskich instytucjach kultury, wycieczkach, a także rozwijać talenty plastyczne, teatralne, taneczne i wokalne. 

Warunkiem uczestnictwa w półkoloniach jest posiadanie legitymacji szkolnej i Bydgoskiej Karty Miejskiej. Udział w półkoloniach jest bezpłatny, z wyjątkiem opłaty za posiłki (150 zł) – zwolnieni są z nich rodzice i opiekunowie dziecka upoważnieni do bezpłatnego korzystania z posiłków w szkole oraz uczniowie, którzy mają przyznane stypendium szkolne. 

Wszystko, co musisz wiedzieć o elektronicznych zapisach

Jak informuje Miasto, tegorocznym udogodnieniem dla rodziców są zapisy elektroniczne. Warunkiem zgłoszenia dziecka na półkolonie jest rejestracja w systemie. Dostęp do strony naborowej: https://pozaszkolne.vulcan.net.pl/bydgoszczpolkolonie. W zakładce Oferta znajduje się lista jednostek, w których będą odbywać się półkolonie, wraz z terminami. Zgłoszenia elektronicznego należy dokonać w terminie: od 29 maja 2023r. godz. 10.00 do 04 czerwca 2023 r. godz. 23.59. W przypadku większej liczby chętnych niż miejsc decydowała będzie kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy już teraz do zajrzenia na stronę naborową https://pozaszkolne.vulcan.net.pl/bydgoszczpolkolonie, na której można zapoznać się z miejscami i terminami półkolonii, jak również z opisem zasad naboru.


 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 26°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 13 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
ReklamaCoś na ząb!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama