Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Wybierz dobrze!

Pseudokibic z Jachcic posiadał 5 kg marihuany i własną plantację

Policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy kolejny raz stawili czoła dilerowi narkotykowemu. U mieszkańca Jachcic zabezpieczono 5 kg marihuany, a także całą plantację. Wartość narkotyków wyceniono na około 250 tysięcy złotych.
Pseudokibic z Jachcic posiadał 5 kg marihuany i własną plantację
Źródło: KWP Bydgoszcz

We wtorek (14.03.2023 r.) policjanci weszli do domu 33-latka, gdzie na stole w kuchni zabezpieczyli worek z suszem marihuany. Oprócz tego na parterze budynku policjanci odkryli namiot wyposażony w oświetlenie, wentylację, a także nawozy do uprawy roślin, w tym przypadku konopi indyjskich.

Ponadto w namiocie znajdowały się specjalne siatki, na których suszyła się marihuana. W mieszkaniu były także plastikowe doniczki i świeżo ścięte łodygi konopi.

Do przeszukania włączyli się policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy i KP Bydgoszcz - Śródmieście, wraz z psem tropiącym zabepieczyli susz marihuany i sprzęt służący do uparwy. Narkotester jednoznacznie potwierdził obecność nielegalnych substancji.

Do policyjnego laboratorium trafiło 5 kg marihuany o czarnorynkowej wartości około 250 tysięcy złotych. Jak wynika z szacunku kryminalnych z zabezpieczonej marihuany można było wprowadzić do obrotu około 5 tysięcy „działek” narkotyków.

Zatrzymany 33-latek trafił do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnej uprawy, posiadania znacznej ilości narkotyków oraz kradzieży prądu, bo jak ustalono podłączył dodatkowy przewód, którym zasilał instalację służącą do uprawy marihuany, z pominięciem licznika prądu w mieszkaniu. Sąd nie miał wątpliwości i na wniosek policjantów i prokuratora aresztował bydgoszczanina na 3 miesiące.

Sprawę prowadzą policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz - Śródmieście. Ustalają, jeśli tak to komu aresztowany dostarczał narkotyki i kto jeszcze mógł z nim współpracować.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 26°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 13 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama