Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lady Pank z trasą koncertową ,,bez prądu". Zagrają również w Bydgoszczy!

Jeden z najwybitniejszych polskich zespołów, Lady Pank, został zaproszony do udziału w kultowym projekcie MTV Unplugged, w ramach którego artyści grają tzw. koncerty bez prądu. Kapela z nową płytą rusza w trasę, w swoim rozkładzie mają także nasze miasto!
Lady Pank z trasą koncertową ,,bez prądu". Zagrają również w Bydgoszczy!

Źródło zdjęcia: ADRIA ART

Format koncertów ,,MTV Unplugged" to wyjątkowa forma, w której artyści śpiewają na żywo przy akompaniamencie wyłącznie instrumentów akustycznych. Zespół Lady Pank, będący jednym z najważniejszych zespołów w historii polskiego rocka nagrał płytę bez elektryczności pod koniec zeszłego roku. 

Razem z Januszem Panasewiczem i Janem Borsysewiczem na czele, podczas akustycznego koncertu, zaprezentują nowe aranżacje swoich przebojów. Ten album jest inny niż wszystkie, pozwala poczuć nowy rodzaj energii płynący z powszechnie znanych utworów, w których teraz oprócz gitar i perkusji usłyszeć można fortepian, flet, czy wiolonczele. Na płycie nie braknie takich klasyków, jak: ,,Zamki na piasku", ,,Sztuka latania", ,,Zawsze tam gdzie ty", ,,Kryzysowa narzeczona", a szczególną uwagę zwraca aranżacja utworu ,,Wciąż bardziej obcy". W wersji studyjnej piosenkę śpiewał Jan Borysewicz, jednak w dniu koncertu MTV Unplugged choroba mu na to nie pozwoliła, z pomocą ruszyła publiczność. Ścierając do granic możliwości swoje gardła, wyśpiewali utwór, który odsłuchać można na płycie. 

Zespół zagra w Bydgoszczy 22.04.2023 w Filahrmonii Bydgoskiej zostały ostatnie pojedyncze wolne miejsca. Więcej informacji na: ADRIA ART


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 12°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 19 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama