Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Lady Pank z trasą koncertową ,,bez prądu". Zagrają również w Bydgoszczy!

Jeden z najwybitniejszych polskich zespołów, Lady Pank, został zaproszony do udziału w kultowym projekcie MTV Unplugged, w ramach którego artyści grają tzw. koncerty bez prądu. Kapela z nową płytą rusza w trasę, w swoim rozkładzie mają także nasze miasto!
Lady Pank z trasą koncertową ,,bez prądu". Zagrają również w Bydgoszczy!

Źródło: ADRIA ART

Format koncertów ,,MTV Unplugged" to wyjątkowa forma, w której artyści śpiewają na żywo przy akompaniamencie wyłącznie instrumentów akustycznych. Zespół Lady Pank, będący jednym z najważniejszych zespołów w historii polskiego rocka nagrał płytę bez elektryczności pod koniec zeszłego roku. 

Razem z Januszem Panasewiczem i Janem Borsysewiczem na czele, podczas akustycznego koncertu, zaprezentują nowe aranżacje swoich przebojów. Ten album jest inny niż wszystkie, pozwala poczuć nowy rodzaj energii płynący z powszechnie znanych utworów, w których teraz oprócz gitar i perkusji usłyszeć można fortepian, flet, czy wiolonczele. Na płycie nie braknie takich klasyków, jak: ,,Zamki na piasku", ,,Sztuka latania", ,,Zawsze tam gdzie ty", ,,Kryzysowa narzeczona", a szczególną uwagę zwraca aranżacja utworu ,,Wciąż bardziej obcy". W wersji studyjnej piosenkę śpiewał Jan Borysewicz, jednak w dniu koncertu MTV Unplugged choroba mu na to nie pozwoliła, z pomocą ruszyła publiczność. Ścierając do granic możliwości swoje gardła, wyśpiewali utwór, który odsłuchać można na płycie. 

Zespół zagra w Bydgoszczy 22.04.2023 w Filahrmonii Bydgoskiej zostały ostatnie pojedyncze wolne miejsca. Więcej informacji na: ADRIA ART


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 24°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 13 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: FreitTreść komentarza: koszmar!!Data dodania komentarza: 06.05.2024, 15:22Źródło komentarza: Idźmy na wyboryAutor komentarza: MalinaTreść komentarza: Nie używajnym wulgaryzmów. Jest to klasyczny artykuł reklamowy i każdy ma prawo się sprzedawać. Znam to miejsce - teraz pełno komarów od tego stawu. Właściciel hotelu mógłby zrobić opryskData dodania komentarza: 06.05.2024, 06:08Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: BydgoszczaninTreść komentarza: od kiedy jest restauracja gruzińska w Tyrolu przestałem tam jeździć. To żarcie jest nie jadalne. szkoda, że zamknęła się wcześniejsza kuchnia, teraz to żart!Data dodania komentarza: 05.05.2024, 22:21Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Wojciu, ja widzę, że za michę żarcia jesteś w stanie napisać wszystko, ale te twoje wypociny są ch... warte, redaktorzyno czwartoligowaData dodania komentarza: 03.05.2024, 10:02Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: WeltTreść komentarza: DnoData dodania komentarza: 02.05.2024, 11:59Źródło komentarza: Zmiany w organizacji ruchu przy Pięknej i SolskiegoAutor komentarza: KlausTreść komentarza: Redaktorze.... co Pan jara?!.. że takie ściemy Pan wistuje?? Garbary, Śląska, Jasna, Łokietka, Czarna Droga, Kozi Rynek, Graniczna Grottgera - co Pan wie o tym Fyrtlu??Data dodania komentarza: 30.04.2024, 14:56Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama