Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Bydgoski Bieg Urodzinowy - zapisz się już dziś

Od poniedziałku (27.02) każdy chętny może zapisać się na tegoroczny Bydgoski Bieg Urodzinowy. Warto się śpieszyć, ponieważ liczba miejsc startowych jest ograniczona.
Bydgoski Bieg Urodzinowy - zapisz się już dziś

Źródło: UMB

W poniedziałek (27.02) ruszyły zapisy na start w tegorocznym Bydgoskim Biegu Urodzinowym. Podobnie jak przed rokiem, także i tym razem, trasa przebiegać będzie urokliwymi ścieżkami nad starym Kanałem Bydgoskim.

Wybór miejsca nie jest przypadkowy. W ubiegłym roku po raz pierwszy trasa Bydgoskiego Biegu Urodzinowego prowadziła alejkami nad Kanałem Bydgoskim. Zdecydowana większość uczestników bardzo pozytywnie oceniła tę trasę. Organizatorzy mają nadzieję, że podobnie będzie i tym razem. Mający uświetnić nadanie praw miejskich Bydgoszczy bieg jest symboliczną inauguracją sezonu biegowego w naszym mieście.

Tradycyjnie już do przebiegnięcia będzie dystans 5 km. Start i meta znajdą się na polanie przy ul. Bronikowskiego. Trasa przebiegać będzie alejkami nad kanałem od ul. Bronikowskiego do ul. Wrocławskiej (i powrót na ul. Bronikowskiego). Bieg odbędzie się w niedzielę, 23 kwietnia (start o godz. 14), a już od poniedziałku, 27 lutego można się do niego zapisywać. W sumie przygotowano 1200 pakietów startowych. Udział jest płatny (koszt - 40 zł). Zapisywać się będzie można do 15 kwietnia. Po tym terminie uczestnicy będą mogli odebrać okolicznościowe koszulki.

Zapisy dostępne TUTAJ


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
M
Marcin 27.02.2023 17:14
zapisałem sie, bedzie motywacja, zeby sie zabrac za siebie :-D

pochmurnie

Temperatura: 10°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 993 hPa
Wiatr: 35 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama