Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 czerwca 2025 09:55
Reklama

31. Finał WOŚP w Bydgoszczy. Sprawdź, co się będzie działo w mieście

Tegoroczny bydgoski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za tydzień! Oprócz wydarzeń na Starym Rynku, spodziewać możemy się wielu innych przedsięwzięć na terenie naszego miasta. Przekonajcie się sami, co czeka nas w ostatni styczniowy weekend.
31. Finał WOŚP w Bydgoszczy. Sprawdź, co się będzie działo w mieście

Źródło: WOŚP

Koncert na Starym Rynku
Głównym punktem 31. finału WOŚP w naszym mieście tradycyjnie będzie Starym Rynek. Koncerty będą trwać od 12:15 do 21, a o 20 zostanie puszczone światełko do nieba. Szczegółowy harmonogram wydarzenia podamy, gdy tylko udostępni go organizator. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Rafał Bruski i marszałek województwa Piotr Całbecki. 

Wielkie Wiosłowanie w Centrum Handlowe Rondo

Termin: 28 stycznia (sobota) w godzinach 10.00 – 18.00.

Celem akcji każdego roku jest zbiórka pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, (przez cały dzień odbywać się będzie zbiórka do puszek WOŚP) promocja wodnych dyscyplin sportowych i polskich Mistrzów sportu.

Cel sportowy: Bicie rekordu Polski w największej ilości osób, przewiosłują na ergometrze wioślarskim dystans 500 metrów!

Każdy, kto 28 stycznia odwiedzi galerię handlowych będzie miał możliwość spróbowania sił w wiosłowaniu na ergometrze, a za udział w próbie bicia rekordu otrzyma  wyjątkowy CERTYFIKAT!

Organizator: Maciej Młodzik, Kacper Czarnota.

Rowerowy Przejazd Bydgoskiej Masy Krytycznej

W tym roku Bydgoska Masa Krytyczna gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Zapraszamy na serduszkowy przejazd rowerowy w ostatni piątek miesiąca, 27 stycznia.

Więcej informacji - link.

Trening Biegowy w Myślęcinku

Już po raz 3 odbędzie się biegowy trening Stowarzyszenia Run Bydgoszcz. Impreza zaczyna się w dniu 29.01.2023 o godzinie 9:30 w Myślęcinku. Przed wyruszeniem na leśne ścieżki odbędzie się zbiórka pieniędzy do puszki, losowanie drobnych gadżetów oraz sfinalizowanie licytacji, które będą prowadzone wcześniej FanPage - https://www.facebook.com/StowarzyszenieRunBydgoszcz). Trening będzie podzielny na grupy biegowe (w zależności od zaawansowania) oraz Nordic Walking. Wszystkie szczegóły  znajdują się w opisie wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1027267468207636/.

Halowy Turniej piłki nożnej przy Karłowicza

Rywalizacja zaplanowana jest na 29 stycznia br. od godzin porannych na obiekcie przy ul. Karłowicza 2 w Bydgoszczy. Turniej (formuła „open”),. Turniej jak co roku połączony będzie z licytacjami. Organizator - Robert Borowicz.

Start rywalizacji o 9:30.

Licytacje sportowych suwenirów o 11:30 (link do przedmiotów).

Finał turnieju 13:45.

Więcej informacji - link

Otwarty trening kolarstwa przełajowego w Rynkowie

Przejazd po ciekawej i urozmaiconej trasie przełajowej, długość okrążenia 2 km, ilość okrążeń w zależności od kategorii wiekowej. Zorganizowanego przez jedyny klub kolarski w regionie, który szkoli dzieci i młodzież w kolarstwie górskim N-Bike Academy(https://www.facebook.com/N-Bike-Academy-634778479955813) . Start 29 stycznia o godzinie 10.00 przy kładce w Rynkowie (https://goo.gl/maps/ZQryFL4qNhtHzK9E9). Podczas treningu dla uczestników będzie przygotowana ciepła herbata i kawa oraz słodki poczęstunek. Wśród uczestników rozlosowane zostaną drobne nagrody.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: wosp.bydgoszcz.com.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie małe

Temperatura: 18°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 22 km/h

STARY RYNEK

ReklamaHosting Mango już od 37,50 zł
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnatomTreść komentarza: Wynik mało szokujący uwzględniając fakt, iż sam profesor Szpinda był przewodniczącym Jury części praktycznej konkursu. Odpowiedzi uczestników z innych uczelni były zerowane za np. postawienie przecinka przed określeniem strony struktury. Nie będę komentował doniesień o podyktowaniu struktur studentom chwilę przed rozpoczęciem konkursu. Skandale są dla profesora Szpindy nieobce.Data dodania komentarza: 29.05.2025, 15:52Źródło komentarza: Rektor Politechniki Bydgoskiej uhonorował zwycięzców Scapula Aurea 2025Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Super, chciałem zobaczyć ringa na żywo - mam nadzieje, że mają.Data dodania komentarza: 26.05.2025, 13:47Źródło komentarza: Wyspa Samsung Brandstore w Bydgoszczy otwarta!Autor komentarza: ala987Treść komentarza: świetny artykuł :)Data dodania komentarza: 26.05.2025, 12:29Źródło komentarza: Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim w bydgoskim centrum handlowymAutor komentarza: MamaTreść komentarza: Mam nadzieję, że parking nie będzie płatny i klientów przyciągnie z Arkad, gdzie nowe zasady zniechęcają do korzystania.Data dodania komentarza: 14.05.2025, 19:30Źródło komentarza: Wystartowała budowa największego parku handlowego w BydgoszczyAutor komentarza: MarcinTreść komentarza: Pragnę zauważyć, że nie jest to portal bydgoszcz.plData dodania komentarza: 5.05.2025, 13:59Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużlaAutor komentarza: info z BydgoszczyTreść komentarza: Mała prośba: Skoro jest to portal BYDGOSZCZ.pl, to prosilibyśmy o nie uraczanie nas bieda-informacyjkami z Magagrajdołu Toruniewo, OK? Już starczy tego, że toruńskie pasożyty na B-szczy zyskały to, co dokładnie straciła na ich rzecz B-szcz, w tym także sport. Należy oderwać rydzykowych pasożytów id bydgoskiego cycka, bo nas tylko doją bez końca, a B-szcz bez końca traci!! My Całbeckowa DO NICZEGO NIE POTRZEBUJEMY, a że tamtejsze pasożyty i ich grajdoł nie byłby tym, czym jest dzisiaj bez okradania B-szczy, to należy z tym wreszcie SKOŃCZYĆ!!!Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:46Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużla
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama