Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt

Ulica Grudziądzka stanie się wizytówką Śródmieścia

Trwa remont ulicy Grudziądzkiej. Obejmuje wymianę krawężników, chodników oraz oświetlenia. Przebudowane zostaną także pobliskie miejsca postojowe. Zakończenie prac planowane jest na wiosnę.
Ulica Grudziądzka stanie się wizytówką Śródmieścia
Źródło: ZDMiKP Bydgoszcz

Jak podaje ZDMiKP, na ul. Grudziądzkiej prace prowadzone są od placu Poznańskiego do ul. Krótkiej. W pierwszej kolejności wymienione były krawężniki. Nawierzchnia na samej jezdni miała zostać ułożona wiosną. W związku jednak z rozpoczętymi już pracami w obrębie ciągów pieszych i sprzyjającymi warunkami pogodowymi (łagodna zima), podjęta została decyzja o remoncie chodników na przedmiotowym odcinku i wymianie oświetlenia na energooszczędne. 

Betonowe płyty chodnikowe układane są w karo z kamienną opaską. To standard wprowadzony wraz z utworzeniem parku kulturowego obejmującego Stare Miasto i cześć Śródmieścia.

Prace planujemy zakończą się wiosną bieżącego roku. Obecnie na odcinku prowadzonych robót można spodziewać się zwężeń drogi i ograniczeń prędkości. Koszt wszystkich zadań to prawie 1,5 mln zł.
 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mc2 21.01.2023 09:30
A czemu nie z takie jak w ścisłym centrum? Tam jest jeszcze po opasce jeden rodzaj płyt.

marek zakamarek 18.01.2023 15:44
nie za wąskie te chodniki?

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 4°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 28 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Aż trudno w to uwierzyć. Kolejny krok do upadku człowieczeństwa... Obudź się Polsko!Data dodania komentarza: 26.01.2023, 22:20Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: MatyldaTreść komentarza: ale na tym zdjęciu Natalia ma biały pas, a miała niebieski albo purpurowy.Data dodania komentarza: 21.01.2023, 21:08Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt