Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Po raz trzeci w Bydgoszczy bieg CITY TRIAL

Do końca dzisiejszego dnia(11.01) można zapisać się elektronicznie na biegowe zawody pod szyldem CITY TRIAL, które odbędą się w niedzielę 15 stycznia. Rejestracja będzie możliwa również w niedzielnym biurze zawodów. Organizatorzy zachęcają do skorzystania ze specjalnej akcji "Przyprowadź znajomego, pobiegnie za darmo!".
Po raz trzeci w Bydgoszczy bieg CITY TRIAL
CITY TRAIL Bydgoszcz
Autor: Tomasz Czachorowski

"Przyprowadź znajomego, pobiegnie za darmo!" - to promocja skierowana do osób, które mają tzw. karnety na wszystkie biegi CITY TRAIL w trakcie sezonu. Każda z nich może przyjść na bieg z kimś bliskim, kto pobiegnie bez opłaty startowej.  

Impreza to przede wszystkim bieg przełajowy na 5km w Myślęcinku. Oprócz tego przygotowane są krótsze trasy dla dzieci i młodzieży. 

Zawody organizowane są w forumle Grand Prix, co oznacza, że podzielone są na etapy. Dopiero po zakończeniu cyklu w marcu ogłoszone będą ostateczne rozstrzygnięcia. Wystarczy pobiec w trzech z pięciu zaplanowanych biegów, aby walczyć o nagrody i otrzymać pamiątkowy medal. 

Biegi CITY TRAIL odbywają się w wielu miastach w Polsce, oprócz Bydgoszczy popularność zyskują w Katowicach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. Po zakończeniu edycji we wszystkich miastach odbędzie się ogólnopolskie podsumowanie sezonu - bieg CITY TRAIL Gold, który jest zaplanowany na 1 kwietnia. Organizatorem imprezy jest Fundacja Krok do Natury. Partnerem cyklu CITY TRAIL w Bydgoszczy jest Nadleśnictwo Żołędowo.

Fundacja Krok do natury podaje harmonogram wydarzenia:

godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów

godz. 9:20 - zbiórka najmłodszych Uczestników biegów Junior - kategorie D0 i D1 (ok. 200 m)

godz. 9:45 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D2 (ok. 400 m)

godz. 10:00 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D3 (ok. 600 m)

godz. 10:15 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D4/D5 (ok. 1 km)

godz. 10:30 - zamknięcie biura zawodów biegu głównego

godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 kmOceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie małe

Temperatura: 4°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 26 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Aż trudno w to uwierzyć. Kolejny krok do upadku człowieczeństwa... Obudź się Polsko!Data dodania komentarza: 26.01.2023, 22:20Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: MatyldaTreść komentarza: ale na tym zdjęciu Natalia ma biały pas, a miała niebieski albo purpurowy.Data dodania komentarza: 21.01.2023, 21:08Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt