Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Kujawsko-pomorskie: Oszukał w związku z zakupem węgla, teraz za to odpowie

Do 8 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który oszukał mieszkanki powiatu w związku z zakupem węgla. Kobiety straciły blisko 3000 złotych. Teraz nieuczciwy 51-latek odpowie przed sądem.
Kujawsko-pomorskie: Oszukał w związku z zakupem węgla, teraz za to odpowie
Autor: fot.: ilustracyjna/pixabay

Do zdarzenia doszło na początku października (12.10.2022). Golubsko-dobrzyńscy policjanci, otrzymali informacje od rodzeństwa o oszustwie przy zakupie węgla. Kobiety dodały, że pod ich dom podjechała osoba oferująca sprzedaż węgla po okazyjnej cenie. Po dokładnym sprawdzeniu węgla przez kupujące, nic nie wydawało się podejrzanego.

Mieszkanki powiatu zapłaciły za węgiel, a sprzedający miał go zdjąć z auta i położyć nieopodal kotłowni. Gdy kupujące weszły na chwilkę do domu, sprzedawca odjechał z pieniędzmi i węglem na samochodzie.

Kryminalni, którzy zajęli się sprawą, na podstawie zebranych informacji, ustalili i zatrzymali 51-letniego mieszkańca powiatu poznańskiego. Mężczyzna (25.11.2022) usłyszał zarzut. Zgodnie z artykułem 286 § 1 Kodeksu Karnego kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 3°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 28 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Aż trudno w to uwierzyć. Kolejny krok do upadku człowieczeństwa... Obudź się Polsko!Data dodania komentarza: 26.01.2023, 22:20Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: MatyldaTreść komentarza: ale na tym zdjęciu Natalia ma biały pas, a miała niebieski albo purpurowy.Data dodania komentarza: 21.01.2023, 21:08Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt