Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Mieszkanka regionu otrzymała skradziony rower

Wnioskiem o ukaranie zakończyła się sprawa kradzieży roweru dla 41-latka. Policjanci odzyskali skradziony jednoślad. W związku z tym, że wartość skradzionego mienia wynosiła 490 złotych, mężczyzna odpowie teraz przed sądem za wykroczenie. Zachowując kilka zasad, w duży stopniu możemy ograniczyć kradzież naszego jednośladu.
Mieszkanka regionu otrzymała skradziony rower
Autor: fot.: ilustracyjna/pixabay

Skierowaniem wniosku o ukaranie, zakończyła się sprawa kradzieży jednośladu dla 41-latka z terenu naszego miasta. Mężczyzna wczoraj (24.11.2022) przyznał się do kradzieży roweru, która miała miejsce w listopadzie.

Zgłaszający oświadczył, że pozostawił rower w stojaku bez zabezpieczenia. Policjanci, którzy zajęli się sprawą ustalili, że rower może się znajdować w jednym z pomieszczeń gospodarczych na terenie miasta. Przeczucie ich nie myliło. Rower trafił już do właściciela.

Przypominamy: Pamiętaj nawet na „moment” nie pozostawiaj roweru bez zabezpieczenia i gotowego do drogi dla złodzieja. Wystrzegajmy się pozostawiania ich na klatkach schodowych, bądź na balkonach. Zachowując kilka zasad, możemy w dużym stopniu ograniczyć kradzież roweru.

UCHROŃ ROWER PRZED KRADZIEŻĄ

-Pamiętaj nie pozostawiaj roweru na tzw. "minutkę" bez żadnego zabezpieczenia, w szczególności w

 miejscach publicznych: na ulicy, przy sklepie, przed blokiem, przy urzędzie i w parku;

-Nigdy, nie pozostawiaj bez zabezpieczenia roweru: na klatce schodowej lub na balkonie – z tych

miejsc również giną rowery;

-Używaj zabezpieczeń technicznych: blokad, łańcuchów, linek, które skutecznie odstraszą złodzieja;

-Drzwi garażu, piwnicy, pomieszczenia, gdzie przechowujesz rower zabezpiecz odpowiednio;

-Wykonaj jego fotografię, to może ułatwić odzyskanie w przypadku kradzieży;

-Przyjdź do golubsko-dobrzyńskiej policji, a nadamy Ci numer rejestracyjny, który będzie figurował w

ewidencji policyjnej, złodziej widząc ten numer prawdopodobnie zniechęci się do jego kradzieży i będzie

miał problem z jego zbyciem. Odzyskany po kradzieży - szybciej trafi do Ciebie.

 

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 4°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 28 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Aż trudno w to uwierzyć. Kolejny krok do upadku człowieczeństwa... Obudź się Polsko!Data dodania komentarza: 26.01.2023, 22:20Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: MatyldaTreść komentarza: ale na tym zdjęciu Natalia ma biały pas, a miała niebieski albo purpurowy.Data dodania komentarza: 21.01.2023, 21:08Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt