Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bajkowa sobota w Parku Rozrywki

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na Bajkową sobotę do Parku Rozrywki w Myślęcinku!
Bajkowa sobota w Parku Rozrywki

Autor: fot.: ilustracyjna/pixabay

Impreza odbędzie się tradycyjnie przy głównym wejściu, obok charakterystycznej bramy Zaginionego Świata.

Start o godzinie 15 przy Muzeum Ziemi. Najpierw do zabawy z muzyką w tle zaprosi Jurek Paterski. Ten istny wulkan energii zaproponuje gry i zabawy dla najmłodszych.

O godzinie 16 do akcji wkroczą Funimki. Z nimi przez dwie godziny żadne dziecko nie będzie siedziało i się nudziło. Będzie dużo tańca i porywające do ruchu animacje.

O godzinie 18 swój program rozpocznie Złoty Smoczek i będzie to kolejna godzina spędzona z uśmiechem na ustach!

Poza animacjami na terenie bezpośrednio przy wejściu do Parku Rozrywki spotkać będzie można Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej, która zaprezentuje samochód ratowniczo-gaśniczy, pokaz statyczny sprzętu i wyposażenia, a także samochód operacyjny (osobowy), quad oraz namiot pneumatyczny z zadymieniem.

Poza tym w programie: wystawa zabytkowych autobusów – pokaz zorganizowany dzięki uprzejmości i przy współpracy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Transportu Publicznego w Bydgoszczy. Będzie można zobaczyć autobusy: IKARUS 280.70E, VOLVO B10MA, najstarszy MERCEDES O305. Poza autobusami swoją obecność potwierdziły dwa zabytkowe Mustangi.

Na terenie imprezy rozstawione będą m.in.: policja, PCK, straż miejska, służba więzienna, stoisko kynoterapii. W konkursach wygrać można m.in. wejściówki do LuminaParku, który z nowym pokazem działać ma w Myślęcinku zimą.

Dodatkowo tych, którzy kupią w dniu imprezy (06.08.22) bilet wstępu do ZAGINIONEGO ŚWIATA, przewodnik o godz. 15, 16.30 lub 18 oprowadzi po świecie dinozaurów bezpłatnie.

Oprócz tego w weekend w Myślęcinku odbędzie się turniej rycerski: https://www.facebook.com/events/749050732954581/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22search_results%22%2C%22surface%22%3A%22search%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zamglenia

Temperatura: -1°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 15 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama