Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Niebezpieczne potrącenie na pasach w regionie

Inowrocławscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące wypadku drogowego. Na przejściu dla pieszych została potrącona rowerzystka. Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.
Niebezpieczne potrącenie na pasach w regionie

Autor zdjęcia: fot.: ilustracyjna/pixabay

Wczoraj (03.08) około godz. 14.30 na ulicy Jacewskiej w Inowrocławiu interweniowała policja. Zgłoszenie dotyczyło wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Mazda kobieta, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła przejeżdżającą rowerem 86-letnią cyklistkę.

Rowerzystka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. W tej sprawie toczy się postępowanie, które ma wyjaśnić jak dokładnie doszło do wypadku i kto zawinił. 

Podinsp. Sebastian Górski, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu: - kieruję apel do cyklistów o jazdę zgodnie z przepisami. Regulują one, że za jazdę rowerem po przejściu dla pieszych jest mandat karny w wysokości od 50 do 100 zł. Pamiętajmy, że łamiąc zasady stawiamy na szali swoje zdrowie i życie. Apeluję również do kierowców. Zbliżasz się do „pasów” bezwzględnie zachowaj ostrożność i obserwuj otoczenie.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dominik 04.08.2022 12:47
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 15°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 28 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama