Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pełna emocji, zmysłowa i podnosząca na duchu opowieść. "Ta noc jest nasza"

Pełna emocji, zmysłowa i podnosząca na duchu opowieść o tym, że prawdziwa miłość najczęściej przychodzi niespodziewanie. Czy związek z pożądanym przez miliony kobiet muzykiem ma szansę powodzenia? Czy jedna szalona noc może wywrócić do góry nogami świat poukładanej policjantki? „Ta noc jest nasza” to nowa na polskim rynku książka Corinne Michaels, autorki uwielbianej przez czytelniczki bestsellerowej serii „The Arrowood Brothers”. Premiera już 11 maja!
 Pełna emocji, zmysłowa i podnosząca na duchu opowieść. "Ta noc jest nasza"

Autor: Materiały prasowe/ MUZA

Heather Covey nie jest typem kobiety, która sypia z kim popadnie. A już na pewno nie jest kobietą, która upiłaby się na koncercie i wylądowała w łóżku z Elim Walshem, członkiem popularnego boysbandu Four Blocks Down i swoim idolem z dzieciństwa. A jednak tak się właśnie stało...

 

Co ma począć dziewczyna, która popełniła pijacki wybryk? Ucieczka wydaje się Heather najlepszym rozwiązaniem. W pośpiechu zabiera więc swoje rzeczy i czmycha od tego niezwykle pociągającego, charyzmatycznego mężczyzny, z którym chwilę wcześniej uprawiała najlepszy seks pod słońcem. Niestety, w jej poplątanym życiu nie ma miejsca dla jego przepięknych zielonych oczu, zawadiackiego uśmiechu i umięśnionego ciała. Heather ma dość problemów i obowiązków, by móc sobie pozwolić na uczucia. Nie jest gotowa na związek, a już na pewno nie z najpopularniejszym facetem na świecie. Wielokrotnie doświadczyła porzucenia i chce ochronić się przed kolejnym rozczarowaniem.

 

Jednak Eli jej nie słucha. Okazuje się nieugięty w swych staraniach. Dobija się do zatrzaśniętych na głucho wrót serca Heather i robi wszystko, żeby udowodnić jej, że są dla siebie stworzeni. I chociaż rozum podpowiada mu, że powinien trzymać się od niej z daleka, nie potrafi się jej oprzeć.

 

Czy związek z uwielbianym przez miliony kobiet muzykiem, który planuje zostać w mieście zaledwie kilka tygodni, ma szansę przetrwać? Czy Heather pomimo wszystkich trudności i obowiązków, którym musi stawiać czoło, otworzy się na nowe doznania i emocje?

 

Uwielbiana przez polskie czytelniczki Corinne Michaels znów nie zawodzi! „Ta noc jest nasza” to mieszanka zmysłowego romansu i odrobiny dobrego humoru. Powieść otwiera czteroczęściową serię zatytułowaną „Po raz drugi”, której każdy tom stanowiąc oddzielną historię, przybliża losy innej pary bohaterów. Corinne Michaels po raz kolejny zabiera czytelniczki w pełną emocji podróż, z której nie będą chciały wrócić. Historia niezwykłej znajomości Heather i Elia wywołuje uśmiech, wzrusza do łez i sprawia, że nie chcemy się z tymi bohaterami rozstawać. Przywołuje również zabawne wspomnienia i fantazje z młodości, w których centrum pojawiali się nasi idole: muzycy, aktorzy, sportowcy.

 

Corinne Michaels – amerykańska autorka ponad dwudziestu romansów zajmujących czołowe miejsca na listach bestsellerów „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Dorastała na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, w New Jersey. Już jako trzynastolatka darzyła ogromnym uczuciem literaturę romantyczną, zaczytując się w powieściach Danielle Steele i Nory Roberts. Zadebiutowała w 2014 roku powieścią „Beloved”, która szybko zyskała uznanie wśród czytelniczek. Największą popularność przyniosła jej czteroczęściowa seria „The Arrowood Brothers”.

 

Tytuł: Ta noc jest nasza” (Po raz drugi, t.1)

Autorka: Corinne Michaels

Premiera: 11.05.2022 r.

Cena: 39,90 zł

Wydawnictwo MUZA SA

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 7°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 10 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCertyfikat SSL od 9 zł/rok!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: info z BydgoszczyTreść komentarza: Mała prośba: Skoro jest to portal BYDGOSZCZ.pl, to prosilibyśmy o nie uraczanie nas bieda-informacyjkami z Magagrajdołu Toruniewo, OK? Już starczy tego, że toruńskie pasożyty na B-szczy zyskały to, co dokładnie straciła na ich rzecz B-szcz, w tym także sport. Należy oderwać rydzykowych pasożytów id bydgoskiego cycka, bo nas tylko doją bez końca, a B-szcz bez końca traci!! My Całbeckowa DO NICZEGO NIE POTRZEBUJEMY, a że tamtejsze pasożyty i ich grajdoł nie byłby tym, czym jest dzisiaj bez okradania B-szczy, to należy z tym wreszcie SKOŃCZYĆ!!!Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:46Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużlaAutor komentarza: JolaTreść komentarza: Krótka ta Biedronka, rozmieszczenie regałów i towaru nie przypomina standardu Biedronki. Asortyment raczej nie pełny.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 15:34Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: PiotrekTreść komentarza: No cóż, to nie jest normalnej wielkości Biedronka, układem wewnątrz przypomina Polomarket na Bartodziejach. Nie ma też pełnego asortymentu Biedronki. Dodatkowo miejsca postojowe dość wąskie, więc łatwo o obicie drzwi.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 15:31Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: Kasyno BooiTreść komentarza: Po sesjach w Booi pozostaje dobre wrażenie. Wszystko jest przewidywalne w dobrym tego słowa znaczeniu: działa jak działa i nadal działa. Żadnych niespodzianek, wszystko jest stabilne i zgodne z regulaminem. Gry są uruchamiane szybko, konto osobiste zawiera informacje, nic nie jest mylące. https://sklep-dinozaurow.pl/Data dodania komentarza: 17.04.2025, 10:47Źródło komentarza: Technologie online które zmieniły nasze życieAutor komentarza: JaTreść komentarza: Bardzo się się cieszę, że w pobliżu mojego domku będę miała swoją BiedronkęData dodania komentarza: 14.04.2025, 18:38Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: AlicjaTreść komentarza: Właściciele cukierni Sowa powinni zostać uhonorowani przez miasto Bydgoszcz. Nie znam drugiej bydgoskiej firmy, która od lat tak bardzo inwestowałaby w porządkowanie przestrzeni i rozwój architektoniczny naszego miasta. Dzięki tej firmie Bydgoszcz pięknieje.Data dodania komentarza: 10.04.2025, 12:41Źródło komentarza: Nowy mini park handlowy w Bydgoszczy. Cukiernia Sowa inwestuje
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama