Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Miejski Rajd Przygodowy Bydgoszcz City Race 2022

15 maja 2022 r. odbędzie się wydarzenie sportowe jakim jest Bydgoszcz City Race. Jest, to miejski rajd przygodowy, który od kilku lat urozmaica życie w mieście nad Brdą.
Miejski Rajd Przygodowy Bydgoszcz City Race 2022

Autor: Materiały prasowe

Celem rajdu jest zaliczenie jak największej ilości punktów zaznaczonych na otrzymanej mapie, między którymi zawodnicy przemieszczają się pieszo, rowerem i kajakiem. Ważna jest tutaj orientacja w terenie i umiejętność posługiwania się mapą i kompasem.

Na każdej trasie uczestnicy wezmą udział również w przygotowanych zadaniach specjalnych jednocześnie dowiadując się ciekawostek na temat miasta. Spodziewana liczba zawodników to 400-500 osób. Rajd miejski Bydgoszcz City Race jest niezwykle ciekawym i ekscytującym połączeniem dobrej zabawy, sportu, rywalizacji i pozyskiwania nowych umiejętności.

Zawodnicy startują na jednej z wybranych tras:
- AR 75 (bieg, rower, kajak, zadania specjalne) w zespołach dwuosobowych
- AR 40 (bieg, rower, kajak, zadania specjalne) indywidualnie
- TP 10 (bieg, zadania specjalne) w zespołach 2-5 osobowych

Limity czasowe różnią się w zależności od trasy, a w TP10 udział wziąć mogą całe rodziny z dziećmi.


Przewidywana liczba uczestników to ok 200-300 osób.

Zapraszamy również na naszą stronę www:
rajdkonwalii.pl/bcr/

oraz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/rajdbydgoszcz/.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 2 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jacek KonopkaTreść komentarza: Nagroda Forbesa to szczególny prestiż. Serdecznie gratuluję i pozdrawiam Całą Waszą Rodzinę.Data dodania komentarza: 13.06.2024, 13:12Źródło komentarza: Metalkas z Diamentem Forbesa L Autor komentarza: loanofferTreść komentarza: Are you in need of Guaranteed Cash quick money apply here contact us for more information on how to get started:(WhatsApp) number +918131851434 contact email id : [email protected] Mr. Damian SumitiData dodania komentarza: 13.06.2024, 08:27Źródło komentarza: Minister Radosław Sikorski przekazał 100 tys dolarów na Dom DzieckaAutor komentarza: PiotrTreść komentarza: W Bydgoszczy też takie chcemyData dodania komentarza: 03.06.2024, 17:02Źródło komentarza: Pierwszy tramwaj PESA Twist już w Tallinie! M Autor komentarza: MarcinTreść komentarza: Poprawiono :)Data dodania komentarza: 30.05.2024, 23:32Źródło komentarza: 20 lat bez Rysia MoczadłoAutor komentarza: Natalia MoczadłoTreść komentarza: Źle odmieniliście nasze nazwisko;)Data dodania komentarza: 29.05.2024, 17:36Źródło komentarza: 20 lat bez Rysia MoczadłoAutor komentarza: .MarianTreść komentarza: Mieszkalpaan pod 11 tym więc wcześniej był skup butelek jeszcze wcześniej "resztki" Stacewicza a za panem kiosk z piwem z 30-40 pijanych facetów i dopiero "Kacik" który prowadził do kolejnego kiosku , piwem i strzelnicy przy śluzie Grottgera. Oczywiście pamieta Pan bójkę z 1968 roku w której zginął naasz kolega Karol. Kanał latem śmierdział aż na Łokietka było czuć/u Dulina/ To było wg Pana piękne??. Radzę oprzytomniecData dodania komentarza: 29.05.2024, 15:33Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama