Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Botaniczna Piątka Bydgoszcz już wkrótce

„Botaniczna Piątka - ogólnopolski cykl biegów i marszów na 5 km w Ogrodach Botanicznych rozkręca się na dobre! Edycja wiosenne odbyły się już w dwóch lokalizacjach: Gdyni i Warszawie!
Botaniczna Piątka Bydgoszcz już wkrótce
Autor: fot.: Bartosz Proll

W województwie kujawsko-pomorskim edycja wiosenna odbędzie się w Ogrodzie Botanicznym w Myślęcinku  w niedzielę 22 maja 2022 r.

 

Każdy z uczestników na mecie otrzyma pamiątkowy medal z wiosennym motywem Botanicznej Piątki, napoje oraz słodki poczęstunek. Pakiet startowy na edycję wiosenną umożliwia także bezpłatne wejście na teren Ogrodu Botanicznego!

 

Impreza skierowana jest zarówno do starszych jak i młodszych biegaczy - przy okazji edycji wiosennej odbędą się także biegi dziecięce na czterech dystansach dostosowanych do wieku uczestników.

 

Zapraszamy do rywalizacji w pięknych okolicznościach przyrody! Więcej informacji o cyklu znajduje się na stronie:

 

www.botaniczna5.pl

 

Zachęcamy także do śledzenia naszych kanałów w social mediach:

 

https://www.facebook.com/Botaniczna-Pi%C4%85tka-575757735962547

https://www.instagram.com/botanicznapiatka/Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -6°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1036 hPa
Wiatr: 9 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: alanTreść komentarza: bardzo go lubieData dodania komentarza: 08.02.2023, 11:22Źródło komentarza: Za tydzień walentynki i koncert w Hangarze Kultury. Kim jest Patryk Singer?Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: EdiTreść komentarza: Rafauuu wszystko likwiduje.....tak jak ten od ścieków w WarszawieData dodania komentarza: 31.01.2023, 17:00Źródło komentarza: Powrót lokomotywy do Myślęcinka. Pamiątka po bydgoskiej kolei wąskotorowejAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciała
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt