Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Bydgoska Środa Literacka. Spotkanie z Lucyną Siemińską

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z Lucyną Siemińską. W lutowej odsłonie Bydgoskich Śród Literackich gościć będziemy Lucynę Siemińską – ur. w Bydgoszczy.
Bydgoska Środa Literacka. Spotkanie z Lucyną Siemińską
Autor: Materiały prasowe

Pani Lucyna jest członkiem Stowarzyszenia Autorów Polskich i Gdańskiego Klubu Poetów. Laureatka kilku konkursów poetyckich. Publikowała w czasopismach „Akant”, „Znaj”, „sZAFa”, „Bezkres”, „Artis” oraz w licznych almanachach i antologiach. W Internecie prowadzi blog poświęcony twórczości własnej. Autorka książek poetyckich i zbioru opowiadań. Pisze również recenzje.

Do tej pory wydała tomiki wierszy: Bliżej…(2006), Latawcom nie potrzeba skrzydeł (2007), Pryzmaty myśli (2008), Niebo nad słonecznikami (2009), Ucieczka w sen (2011), Wspomnienie o błogosławionym ks. Jerzym Popiełuszce – wierszem (2015), Dogonić chwilę (2015), Ulice miasta (2017) oraz zbiór opowiadań: Weekend z Rudą i inne opowiadania (2014).

Swoje prace zaprezentuje również Małgorzata Steinmetz-Gackowska – absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu na kierunku wychowanie plastyczne oraz studium podyplomowego – arteterapia. Od 20 lat związana z Ośrodkiem im. L. Braille’a w Bydgoszczy. Jako nauczyciel plastyki stara się być przewodnikiem dzieci i młodzieży z dysfunkcją wzroku po często im nieznanym, a przecież tak pięknym świecie kolorów, rozmaitych kształtów i faktur. Od 15 lat prowadzi również własną pracownię ceramiczną „ Glinarium”, gdzie próbuje zarazić swoją pasją do gliny zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.

 

02.02.2022 r. /środa/ godz. 18.00.

Biblioteka Główna, Stary Rynek 24.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bj 03.02.2022 10:24
A kto jest na zdjęciu? To nie Lucyna Siemińska :(

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 3°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 28 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Aż trudno w to uwierzyć. Kolejny krok do upadku człowieczeństwa... Obudź się Polsko!Data dodania komentarza: 26.01.2023, 22:20Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: MatyldaTreść komentarza: ale na tym zdjęciu Natalia ma biały pas, a miała niebieski albo purpurowy.Data dodania komentarza: 21.01.2023, 21:08Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt