Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt

Nowy sezon bydgoskich wojowników sportów walki

O to, jak przebiegają przygotowania do nowego sezonu 2022 - zapytaliśmy trenera Ryszarda Pujszo:
Nowy sezon bydgoskich wojowników sportów walki
Autor: Materiały prasowe

RP - końcówka sezonu 2021 była pechowa, zarówno Artur jak i Mateusz (Garbacz) odnieśli kontuzje podczas Mistrzostw Europy na Cyprze. Mateusz miał wyjechać na Puchar Świata do Kazachstanu i pozostać na przygotowawczym campie, niestety ponownie covid zablokował wszystko i przygotowuje się w domu.

K.B.: Jak kontuzja Artura?

 

RP - wyszliśmy już z fazy rehabilitacji i rozpoczynamy normalne treningi zarówno siłowe jak i techniczne. Jeszcze sporo pracy - widoczne 200 kg szału nie robi, ale dopiero zaczynamy.

K.B.: - Czy ktoś Wam pomaga?

 

RP - treningi w Nowym Yorku doszły do skutku dzięki naszemu sponsorowi - firmie AGROCHEM, której spróbujemy odwdzięczyć się wynikami.

K.B.: - Dlaczego akurat w Nowym Yorku... To kawał drogi

RP - sekcja Sambo przy Wyższej Szkole Gospodarki dopiero (pilotażowo) powstaje zobaczymy czy będą sukcesy krajowe, a na razie szukamy formy. W Nowym Yorku jest kilkadziesiąt / kilkaset klubów sportów walki - jest w czy wybierać. Wybraliśmy 3 kluby Szulinski Martial Arts Academy.

Dodatkowo Artura partnerka życiowa, Paulina Wyżlic (mistrzyni Europy w tańcu Hip Hop) otrzymała stypendium artystyczne i staż na Broadwayu, więc połączyliśmy "piękno z siłą".

K.B.: - Jest jeszcze młodziutki wojownik?

RP - Jan Pujszo za chwilę skończy 2 lata! Więc czas go wdrażać w proces treningowy.

K.B.: Jak najbardziej. Pozostaje nam  życzyć wspaniałych treningów 2022, "na obczyźnie" i sukcesów już po powrocie na Stary Kontynent.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mazi 08.01.2022 09:42
ten mały to Artur?

Viktor 07.01.2022 09:51
Dorze że Mateusz nie pojechał do Kazachstanu

Kama 04.01.2022 21:14
Powodzenia

Teżjan 03.01.2022 20:50
No to powodzenia, byle covid się uspokoił.

Duży 03.01.2022 18:21
A czemu Jan nie w kimonie?

Ben 03.01.2022 14:29
No proszę - mały a chyba już waga ciężka.

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 7°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 9 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AlkaTreść komentarza: 196 -te miejsce to nie takie złe. Na którym miejscu jest UKW w rankingu "Perspektyw"?, a w sporcie na którym?Data dodania komentarza: 19.03.2023, 15:27Źródło komentarza: Znamy zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w szachachAutor komentarza: RobertTreść komentarza: Przyjemne (wagary) z pożytecznym (zobaczenie kampusu uczelni), fajnie ;)Data dodania komentarza: 17.03.2023, 14:55Źródło komentarza: Uczniowie szkół średnich będą wagarować na Politechnice Bydgoskiej!Autor komentarza: The JaTreść komentarza: A jeszcze prosciej byloby po prostu zrobic z jednej strony zabiegow podjazd ! nic prostrzego ! Po obydwu stronach kladki sa po dwa zabiegi schodow-lewa i prawa strona . Z jednej strony wystarczy zrobic podjazd ,a zdrugiej dalej beda schody ,tak wiec po obu stronach mielibysmy i schody i podjazd ! Sprawa jest tak prosta ze wystarczyloby na owych schodach zrobic szalunek i zalac betonem ! Na wierzchu zrobic jakas powloke antyposlizgowa ,jak na pasach . Ot cala technologia !Data dodania komentarza: 16.03.2023, 18:17Źródło komentarza: Bydgoszcz bezpowrotnie rozstaje się z kładką na WyżynachAutor komentarza: The Ja !Treść komentarza: Osoba ktora wymyslila ten idiotyczny pomysl ,to chyba patrzy na to z perspektywy pieszego ,bo napewno nie z perspektywy kierowcy ! Skrzyzowanie na ul. ujejskiego i swiatla , nastepne swiatla mialy by byc zamiast kladki, a nastepne swiatla i skrzyzowanie 100 m dalej na srzyzowaniu ulic magnuszewska wojska polskiego ! Pomysl tak idiotyczny ze brak slow! Efektem tego bedzie ciagle zkoekowany odcinek drogi od skrzyzowania ulicy Ujejskiego do swiatel , i nastepny wieczny korek bedzie przed nastepnym skrzyzowaniem -magnuszewska . Caly ten odcinek drogi stanie sie wogole nieprzejedny! Co za idiota to wymyslil ??? Niemozna zrobic zamiast schodow -podjazdu , jak to zostalo zrobione np . na kladce przy ulicy Fordonska -Wislana ???Data dodania komentarza: 16.03.2023, 17:49Źródło komentarza: Bydgoszcz bezpowrotnie rozstaje się z kładką na WyżynachAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Miejsca UKW od 54 do 196 i ogłoszony sukces. Ja również gratuluję.Data dodania komentarza: 15.03.2023, 10:08Źródło komentarza: Znamy zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w szachachAutor komentarza: KiniaTreść komentarza: Aja myślałam, że najlepszy jest Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - czytałam informację na stronie i gratulacje za miejsca.Data dodania komentarza: 14.03.2023, 21:02Źródło komentarza: Znamy zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w szachach
ReklamaEnergia płynie ze słońca
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt