Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Szef MZ: W regionach z najwyższą liczbą zakażeń będzie zwiększona obecność służb egzekwujących obowiązek noszenia maseczek

W regionach z największą liczbą zakażeń będzie zwiększona obecność służb egzekwujących obowiązek noszenia maseczek; będziemy wracali do egzekwowania obowiązku noszenia maseczek głównie w pomieszczeniach zamkniętych - mówił podczas briefingu w Lublinie szef resortu zdrowia Adam Niedzielski.
  • Źródło: PAP
Szef MZ: W regionach z najwyższą liczbą zakażeń będzie zwiększona obecność służb egzekwujących obowiązek noszenia maseczek

Autor: fot.: PAP

Minister zdrowia podkreślał, że wciąż obowiązują obostrzenia związane z pandemią i zapewniał, że po "okresie wakacyjnego rozluźnienia" będą egzekwowane regulacje dotyczące m.in. noszenia maseczek.

"Będziemy wracali do ścisłego egzekwowania obowiązku noszenia maseczek przede wszystkim w pomieszczeniach zamkniętych" - powiedział Niedzielski.

"Na pewno w tych regionach, gdzie mamy najwięcej zakażeń, będzie więcej obecności służb, które egzekwują ten obowiązek" - zapewnił szef resortu zdrowia.

(PAP) autor: Mateusz Roszak, Gabriela Bogaczyk mro/ ann/


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama