Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Rodzinne wtorki w myślęcińskim ZOO już od jutra

Zapraszamy na rodzinne spotkania w lipcowe wtorki do zoo. Jutro (13 lipca) głównym tematem będzie kraina lemurów, czyli Madagaskar.
Rodzinne wtorki w myślęcińskim ZOO już od jutra
Autor: fot.: LPKiW

Spotkania rozpoczynać się będą o godz. 11. W najbliższy wtorek temat to „Ratujemy Madagaskar”. Uczestnicy zapoznają się między innymi z fauną tej pięknej wyspy, przygotują jej makietę oraz spróbują swoich sił w szyciu kolorowych lemurów. Wymagane są wcześniejsze zapisy (od poniedziałku do piątku od 7 do 14.30 pod numerem tel. 52 328 00 09) – liczba miejsc ograniczona do 30. Spotkanie skierowane jest do rodzin z dziećmi, maluchom trzeba będzie pomóc w pracach technicznych.

Spotkanie odbędzie się w plenerze. Aby wziąć udział, należy kupić bilet wstępu (normalny 20 zł, ulgowy 14 zł).

W kolejny wtorek (20 lipca) spotkanie nosić będzie nazwę „Łączymy siły”. Uczestnicy poznają właściwą segregację odpadów, poszukają materiałów do wykonania ssaków drapieżnych.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -5°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1039 hPa
Wiatr: 15 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: alanTreść komentarza: bardzo go lubieData dodania komentarza: 08.02.2023, 11:22Źródło komentarza: Za tydzień walentynki i koncert w Hangarze Kultury. Kim jest Patryk Singer?Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: EdiTreść komentarza: Rafauuu wszystko likwiduje.....tak jak ten od ścieków w WarszawieData dodania komentarza: 31.01.2023, 17:00Źródło komentarza: Powrót lokomotywy do Myślęcinka. Pamiątka po bydgoskiej kolei wąskotorowejAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciała
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt