Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Poszukiwany mieszkaniec kujawsko-pomorskiego na widok policjantów wskoczył do wody

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Zdesperowany 36-latek chcąc uniknąć więzienia podczas ucieczki wskoczył do wody. Na nic mu się to jednak zdało, bo po chwili był już w rękach policjantów.
Poszukiwany mieszkaniec kujawsko-pomorskiego na widok policjantów wskoczył do wody

Autor: KWP

W miniony piątek (11.06.21 r) rypińscy kryminalni ustalili, że poszukiwany przez nich 36-letni mężczyzna do odbycia kary więzienia może ukrywać się w jednym z domów na terenie gm. Rypin. Policjanci natychmiast udali się pod wytypowany adres.

Na miejscu przeprowadzili rozmowę z właścicielem posesji, który zaprzeczył, że przebywa u niego poszukiwana osoba. Kryminalni jednak nie dali się zwieść i postanowili sprawdzić posesję. W tym samym momencie zauważyli wychodzącego z krzaków mężczyznę, który zaczął uciekać.

Policjanci rozpoznali, że to poszukiwany przez nich 36-latek i udali się za nim w pościg. Mężczyzna nie reagował na polecenia policjantów, aby się zatrzymał i kontynuował ucieczkę wskakując do rowu melioracyjnego wypełnionego wodą. Policjanci nie odpuścili i dalej kontynuowali pościg w wodzie.

Po chwili  mężczyzna był już w rękach kryminalnych. Podczas legitymowania potwierdziło się, że to poszukiwany przez nich 36-latek. Jeszcze tego samego dnia zatrzymany trafił do policyjnego aresztu, skąd został odkonwojowany do zakładu karnego. Spędzi tam 10 miesięcy za to, że pomimo sądowego zakazu kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: -18°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 9 km/h

STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Wojciech instruktor narciarstwa zjazdowegoTreść komentarza: Super test, świetne narty o różnych parametrach, duże zaangażowanie ekipy, brakowało mi końcowej ankiety…Data dodania komentarza: 1.02.2026, 21:16Źródło komentarza: Wielki darmowy test nart w MyślęcinkuAutor komentarza: ChrisTreść komentarza: Warto porównać te informacje z tym co pisza "znawcy" z Interii czy Polsatu. Tu przynajmniej widac ze gościu byl w Stanach i pisze to co widzial i ma porównanie.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:13Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: OlaTreść komentarza: ICE w Polsce !!!!!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:46Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: SiernieczekTreść komentarza: Czekamy aż Wojewoda zajmie się dobrostanem ludzi cierpiących od smrodu z Remondisu.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 20:25Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: StasiakTreść komentarza: Myślę , że należy zacząć od tego , aby każdy pies był czipowany , miał książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami. Sterylizacja też pomoże aby nie było niekontrolowanego rozmnażania się zwierząt. Dlaczego w innych krajach to działa ? Czy u nas nic się nie da zrobić ? Chcesz Psa , bądź za niego odpowiedzialny .Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:28Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: JanTreść komentarza: A co pan wojewoda robi w sprawie DPS tam też są przekręty na dużą kasę nikt z tym nic nie robi bo ja nie jestem Doda a po za tym zwierzęta mają większe prawa jak niepelnosprawniData dodania komentarza: 24.01.2026, 11:16Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionie
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama