Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Rusza punkt szczepień na UTP [FOTO]

Dziś (20 kwietnia) nastąpiło otwarcie Punktu Szczepień Powszechnych w Bydgoszczy.
Rusza punkt szczepień na UTP [FOTO]
Autor: fot.: KPUW

Rejestracja na szczepienia odbywa się przez stronę pacjent.gov.pl oraz infolinię Ministerstwa Zdrowia pod numerem 989.

Punkt szczepień czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00-18:00. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego tożsamość. Konieczne jest okazanie smsowego potwierdzenia rejestracji na szczepienie.

Prosimy także o stawianie się w Punkcie 5 minut przed wyznaczoną godziną. Wyznaczone godziny nie ulegają zmianom lub przesunięciom. 

Chcąc utrzymać jak największy poziom bezpieczeństwa prosimy o przybycie z wypełnionym kwestionariuszem. Jeśli z jakichś przyczyn nie jest to możliwe - udostępnione zostaną Państwu ankiety, które będzie można wypełnić na miejscu. 

Osoby towarzyszące nie będą wpuszczane do budynku, z wyłączeniem opiekunów osób niepełnosprawnych. 

Pytania można zadawać także pod numerem telefonu 52 300 29 90. 

W specjalnej konferencji otwierającej udział wzięli: 

- Mikołaj Bogdanowicz, wojewoda kujawsko-pomorski,

- Iwona Waszkiewicz, zastępca prezydenta Bydgoszczy,

- prof. dr hab. inż. Marek Adamski, rektor UTP,

- Karol Jurkowski, prezes Promedica Gp Sp. z o.o.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -6°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1038 hPa
Wiatr: 9 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: alanTreść komentarza: bardzo go lubieData dodania komentarza: 08.02.2023, 11:22Źródło komentarza: Za tydzień walentynki i koncert w Hangarze Kultury. Kim jest Patryk Singer?Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: EdiTreść komentarza: Rafauuu wszystko likwiduje.....tak jak ten od ścieków w WarszawieData dodania komentarza: 31.01.2023, 17:00Źródło komentarza: Powrót lokomotywy do Myślęcinka. Pamiątka po bydgoskiej kolei wąskotorowejAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciała
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt