Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Premier: Razem z żoną zapiszemy się na szczepienie jak tylko wrócę do Warszawy

W poniedziałek akurat przypada czas na mój rocznik '68; razem z żoną zapiszemy się do programu szczepień jak tylko wrócę do Warszawy - oświadczył w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki.
  • Źródło: PAP
Premier: Razem z żoną zapiszemy się na szczepienie jak tylko wrócę do Warszawy

Autor: fot.: PAP

Premier odwiedził po południu punkt szczepień drive-thru na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Szef rządu na konferencji prasowej ponownie zachęcał do rejestrowania się na szczepienia.

"Dzisiaj akurat przypada czas na mój rocznik '68 i razem z żoną zapiszemy się do tego programu, jak tylko wrócę do Warszawy. Będziemy czekali na nasz dzień, w którym zostaniemy zaszczepieni, bo to jest ta jedyna i najlepsza metoda, żeby pozbyć się tej fatalnej pandemii" - powiedział Morawiecki.

(PAP) autorka: Karolina Kropiwiec kkr/ par/


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama