Dzisiaj (07.10.2020) tuż przed godziną 6 na drodze W-270 w miejscowości Milżyn (gm. Lubraniec) doszło do zdarzenia z udziałem dwóch ciężarówek. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 26-letni kierujący scanią z naczepą przewożącą kontener jadąc w kierunku Izbicy Kujawskiej najechał na nierówność drogi, co spowodowało utratę panowania nad zestawem.
W wyniku tego pojazd zjechał na pobocze uderzając w drzewo. Dodatkowo naczepa uderzyła w bok przejeżdżającego zestawu ciężarowego składającego się z ciągnika siodłowego man i cysterny przewożącej paszę. Kierowca mana po utracie panowania nad pojazdem zjechał na pobocze, gdzie zatrzymał się w polu. 43-letni kierowca mana został zabrany do szpitala na badania. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że obaj uczestnicy byli trzeźwi.
Na czas prowadzonych działań i wykonania wszystkich czynności droga w tym miejscu została zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy. W sprawie stanu jezdni policjanci wystąpili z wnioskiem do zarządcy drogi.
![Zderzenie dwóch ciężarówek w regionie [FOTO] Zderzenie dwóch ciężarówek w regionie [FOTO]](https://static2.bydgoszcz.com/data/articles/xl-zderzenie-dwoch-ciezarowek-w-regionie-foto-1665160668.jpg)









![Za nami otwarcie nowego parku handlowego Magnuszewska 8 [FOTO] Za nami otwarcie nowego parku handlowego Magnuszewska 8 [FOTO]](https://static2.bydgoszcz.com/data/articles/sm-4x3-za-nami-otwarcie-nowego-parku-handlowego-magnuszewska-8-foto-1759050773.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze