O awarii MWiK poinformowała Bydgoska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Po sprawdzeniu okazało się, że pękł podziemny przewód transportujący wodę do mieszkań.
Na czas awarii Miejskie Wodociągi i Kanalizacja podstawią na obie ulice cysternę z wodą pitną.

Autor: fot. ilustracyjna
O awarii MWiK poinformowała Bydgoska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Po sprawdzeniu okazało się, że pękł podziemny przewód transportujący wodę do mieszkań.
Na czas awarii Miejskie Wodociągi i Kanalizacja podstawią na obie ulice cysternę z wodą pitną.
Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.
Napisz komentarz
Komentarze