Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Bezpłatne badania profilaktyczne

W Szpitalu Uniwersyteckim Nr 2 im. dr J. Biziela w Bydgoszczy rozpoczęła się kolejna edycja programu bezpłatnych badań profilaktycznych związanych z wczesnym wykrywaniem nowotworu jelita grubego.
Bezpłatne badania profilaktyczne
Autor: fot. ilustracyjna

Wykrycie raka jelita grubego we wczesnym stadium rozwoju zapewnia prawie stuprocentowe powodzenie w leczeniu tego nowotworu.

W programie profilaktycznym mogą wziąć udział osoby w wieku od 50 do 65 lat, a jeśli w rodzinie występowały nowotwory jelita grubego, także osoby po 40 roku życia.

Podstawowym badaniem programu jest kolonoskopia. Bydgoszczanie będą do niej kwalifikowani przez lekarzy Kliniki Gastroenterologii i Zaburzeń Odżywiania oraz w Kliniki Chirurgii Ogólnej, Kolorektalnej i Onkologicznej.

Aby wziąć udział w programie trzeba się wcześniej skontaktować z Kliniką Gastroenterologii i Zaburzeń Odżywiania (VI piętro, sekretariat) lub  Kliniką Chirurgii Ogólnej, Kolorektalnej i Onkologicznej (III piętro, sekretariat).

Zapisy telefoniczne w sekretariacie programu pod nr telefonu: 52 36-55-284 lub 52 37-14-912, od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 - 13:00.

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -7°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1035 hPa
Wiatr: 11 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: alanTreść komentarza: bardzo go lubieData dodania komentarza: 08.02.2023, 11:22Źródło komentarza: Za tydzień walentynki i koncert w Hangarze Kultury. Kim jest Patryk Singer?Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: EdiTreść komentarza: Rafauuu wszystko likwiduje.....tak jak ten od ścieków w WarszawieData dodania komentarza: 31.01.2023, 17:00Źródło komentarza: Powrót lokomotywy do Myślęcinka. Pamiątka po bydgoskiej kolei wąskotorowejAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciała
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt