Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

I Forum Młodzieży Diecezji Bydgoskiej

I Forum Młodzieży Diecezji Bydgoskiej "Razem, ku przyszłości!" to nowa inicjatywa w naszym mieście, która dotyczy młodzieży.
I Forum Młodzieży Diecezji Bydgoskiej

Autor: Materiały prasowe

Ideą Forum jest zaproszenie do otwartej dyskusji na tematy i problemy ważne dla młodych ludzi, takie jak poczucie własnej wartości, seksualność, rodzina, współczesne uzależnienia.

Organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowa Rada Programowa Diecezji Bydgoskiej wraz z Prymasowskim Instytutem Kultury Chrześcijańskiej im. Stefana kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Patronat nad Forum objął Wydział Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Wydarzenie jest przeznaczone nie tylko dla młodzieży, ale także dla wychowawców, nauczycieli, katechetów, rodziców, dziadków, duchownych - aby lepiej mogli zrozumieć, czym żyją ich podopieczni i owocnie z nimi współpracować.

Forum składa się z 3 zasadniczych części: panelu konferencyjnego, panelu warsztatowego, panelu dyskusyjnego. Wszystko dopełnione modlitwą, muzyką i świadectwami.

Przewodnikami w podejmowaniu tematów będą specjaliści, którzy z młodzieżą pracują na co dzień, np. ks. prof. dr hab. Krzysztof Pawlina, ks. dr hab. Mirosław Gogolik, dr Elżbieta Okońska.

I FORUM MŁODZIEŻY DIECEZJI BYDGOSKIEJ "Razem, ku przyszłości!" odbędzie się 15-17 listopada w Domu Jubileuszowym przy ul. Bołtucia 7.

Zapisy i wszelkie szczegółowe informacje dostępne są na specjalnej stronie wydarzenia: www.mlodziezbydgoszcz.pl oraz na facebooku: fb.com/forum.mlodziezy.bydgoszcz


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama