Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt

Sporty walki: Artur Pujszo zwycięża w America Cup w Nowym Yorku

W miniony weekend rozegrane zostały w Nowym Yorku zawody w Brazylijskim Jiu Jitsu w prestiżowej amerykańskiej federacji NAGA (North American Grappling Association) z cyklu rozgrywek o Puchar Ameryki.
Sporty walki: Artur Pujszo zwycięża w America Cup w Nowym Yorku
Artur Pujszo

W zawodach w kategorii seniorów wzięło udział ponad 400 zawodników i zawodniczek z USA, Irlandii, Brazylii,  Puerto Rico, Afganistanu, Dominikany, Kanady , Rosji. Z  Polski wystąpił  tylko Artur Pujszo - aktualny Mistrz Europy. Drugie tyle startowało młodych zawodników w kategorii, młodzieży i dzieci.

Bydgoski wojownik  wygrał wszystko co było do wygrania - zwyciężając zarówno w swojej kategorii wagowej /+115 kg./ jak i w kategorii "Open" zdobywając łącznie 3 pasy mistrzowskie federacji NAGA - staczając 6 zwycięskich walk (każda po  6 minut).

O ocenę debiutu za oceanem poprosiliśmy jego trenera Ryszarda Pujszo:

 - Jestem oczywiście zadowolony, że Artur wytrzymał kondycyjnie, psychicznie i zwycięsko wszystkie walki - szczególne podziękowania dla trenera judo Wojciecha Borowiaka za przygotowanie wytrzymałościowe w Zakopanem. Wszystko wskazuje na to, że pozytywne starty kontrolne w Bańskiej Bystrzycy /judo/ i Luksemburgu /BJJ/ spełniły swoje zadanie.

Teraz Artur prowadzi pokazowe treningi w  klubie sportów walki w Nowym Yorku, a zaraz po powrocie będzie czas na całkowitą analizę wszystkich walk.

Musimy pamiętać, że celem są Mistrzostwa Świata w grudniu w Duncanville w Teksasie / USA/ - na razie jest dobrze. - Podkreśla trener.

Dalszych sukcesów życzy oczywiście również Redakcja.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Stanley 21.09.2019 15:55
rób reklamę w Stanach - to się zawsze opłaci!!

Dragon 19.09.2019 08:52
a gdzie to Duncansvill??? Dziki Zachód??Nie mogli zrobić gdzieś bliżej - na takim zad....u to same Amerykusy wystartują

Rocky 17.09.2019 20:14
Artur a co na to te barany z Pol....y???

Paula 17.09.2019 14:51
Dumna !!?

Natka 17.09.2019 11:23
Brawo?

Zosia 17.09.2019 09:17
Gratki, super :-)

Maciej 16.09.2019 20:39
Artur a miałeś też jechać do Los Angeles??

Kamil 16.09.2019 18:10
No to III wojna wisi w powietrzu...hehehee Trump nie przyjedzie?? GRATULACJE

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 7°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 11 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AlkaTreść komentarza: 196 -te miejsce to nie takie złe. Na którym miejscu jest UKW w rankingu "Perspektyw"?, a w sporcie na którym?Data dodania komentarza: 19.03.2023, 15:27Źródło komentarza: Znamy zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w szachachAutor komentarza: RobertTreść komentarza: Przyjemne (wagary) z pożytecznym (zobaczenie kampusu uczelni), fajnie ;)Data dodania komentarza: 17.03.2023, 14:55Źródło komentarza: Uczniowie szkół średnich będą wagarować na Politechnice Bydgoskiej!Autor komentarza: The JaTreść komentarza: A jeszcze prosciej byloby po prostu zrobic z jednej strony zabiegow podjazd ! nic prostrzego ! Po obydwu stronach kladki sa po dwa zabiegi schodow-lewa i prawa strona . Z jednej strony wystarczy zrobic podjazd ,a zdrugiej dalej beda schody ,tak wiec po obu stronach mielibysmy i schody i podjazd ! Sprawa jest tak prosta ze wystarczyloby na owych schodach zrobic szalunek i zalac betonem ! Na wierzchu zrobic jakas powloke antyposlizgowa ,jak na pasach . Ot cala technologia !Data dodania komentarza: 16.03.2023, 18:17Źródło komentarza: Bydgoszcz bezpowrotnie rozstaje się z kładką na WyżynachAutor komentarza: The Ja !Treść komentarza: Osoba ktora wymyslila ten idiotyczny pomysl ,to chyba patrzy na to z perspektywy pieszego ,bo napewno nie z perspektywy kierowcy ! Skrzyzowanie na ul. ujejskiego i swiatla , nastepne swiatla mialy by byc zamiast kladki, a nastepne swiatla i skrzyzowanie 100 m dalej na srzyzowaniu ulic magnuszewska wojska polskiego ! Pomysl tak idiotyczny ze brak slow! Efektem tego bedzie ciagle zkoekowany odcinek drogi od skrzyzowania ulicy Ujejskiego do swiatel , i nastepny wieczny korek bedzie przed nastepnym skrzyzowaniem -magnuszewska . Caly ten odcinek drogi stanie sie wogole nieprzejedny! Co za idiota to wymyslil ??? Niemozna zrobic zamiast schodow -podjazdu , jak to zostalo zrobione np . na kladce przy ulicy Fordonska -Wislana ???Data dodania komentarza: 16.03.2023, 17:49Źródło komentarza: Bydgoszcz bezpowrotnie rozstaje się z kładką na WyżynachAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Miejsca UKW od 54 do 196 i ogłoszony sukces. Ja również gratuluję.Data dodania komentarza: 15.03.2023, 10:08Źródło komentarza: Znamy zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w szachachAutor komentarza: KiniaTreść komentarza: Aja myślałam, że najlepszy jest Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - czytałam informację na stronie i gratulacje za miejsca.Data dodania komentarza: 14.03.2023, 21:02Źródło komentarza: Znamy zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w szachach
ReklamaEnergia płynie ze słońca
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt